Vyžrebovanie jednotlivých mužstiev v sezóne 2017/2018

"A"-mužstvo - IV. liga SZ
1. kolo 13.august 2017 (nedeľa) o 17:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz "A" - OK Častkovce
2. kolo 20.august 2017 (nedeľa) o 17:00 hod.: MFK Nová Dubnica - TJ Slavoj Boleráz "A"
3. kolo 27.august 2017 (nedeľa) o 17:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz "A" - OFK Malženice"A"
4. kolo 3.september 2017 (nedeľa) o 16:00 hod.: OŠK Trenčianske Stankovce - TJ Slavoj Boleráz "A"
5. kolo 10.september 2017 (nedeľa) o 16:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz "A" - ŠK Blava Jasl. Bohunice
6. kolo 17.september 2017 (nedeľa) o 15:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz "A" - TJ Partizán Domaniža
7. kolo 24.september 2017 (nedeľa) o 15:30 hod.: Slovan Trenčianske Teplice - TJ Slavoj Boleráz "A"
8. kolo 1.október 2017 (nedeľa) o 14:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz "A" - TJ Družstevník Veľké Kostoľany
9. kolo 8.október 2017 (nedeľa) o 14:30 hod.: TJ Iskra Holíč - TJ Slavoj Boleráz "A" (op. poradie)
10.kolo 15.október 2017 (nedeľa) o 14:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz "A" - Slovan Šimonovany-Partizánske
11.kolo 22.október 2017 (nedeľa) o 14:00 hod.: Spartak Myjava - TJ Slavoj Boleráz "A"
12.kolo 29.október 2017 (nedeľa) o 14:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz "A" - FK Tempo Partizánske
13.kolo 5.november 2017 (nedeľa) o 13:30 hod.: MFK Vrbové - TJ Slavoj Boleráz "A"
14.kolo 12.november 2017 (nedeľa) o 13:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz "A" - TJ Partizán Prečín
15.kolo 19.november 2017 (nedeľa) o 13:30 hod.: FC Slovan Hlohovec - TJ Slavoj Boleráz "A"
16.kolo 11.marec 2018 (nedeľa) o 14:30 hod.: OK Častkovce - TJ Slavoj Boleráz "A" 
17.kolo 18.marec 2018 (nedeľa) o 15:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz "A" - MFK Nová Dubnica
18.kolo 25.marec 2018 (nedeľa) o 15:00 hod.: OFK Malženice"A" - TJ Slavoj Boleráz "A"
19.kolo 1.apríl 2018 (nedeľa) o 15:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz "A" - OŠK Trenčianske Stankovce
20.kolo 8.apríl 2018 (nedeľa) o 15:30 hod.: ŠK Blava Jasl. Bohunice - TJ Slavoj Boleráz "A"
21.kolo 15.apríl 2018 (nedeľa) o 15:30 hod.: TJ Partizán Domaniža - TJ Slavoj Boleráz "A"
22.kolo 22.apríl 2018 (nedeľa) o 16:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz "A" - Slovan Trenčianske Teplice
23.kolo 29.apríl 2018 (nedeľa) o 16:00 hod.: TJ Družstevník Veľké Kostoľany - TJ Slavoj Boleráz "A"
24.kolo 6.máj 2018 (nedeľa) o 16:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz "A" - TJ Iskra Holíč
25.kolo 13.máj 2018 (nedeľa) o 16:30 hod.: Slovan Šimonovany-Partizánske - TJ Slavoj Boleráz "A"
26.kolo 20.máj 2018 (nedeľa) o 17:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz "A" - Spartak Myjava
27.kolo 27.máj 2018 (nedeľa) o 17:00 hod.: FK Tempo Partizánske - TJ Slavoj Boleráz "A"
28.kolo 3.jún 2018 (nedeľa) o 17:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz "A" - MFK Vrbové
29.kolo 10.jún 2018 (nedeľa) o 17:00 hod.: TJ Partizán Prečín - TJ Slavoj Boleráz "A"
30.kolo 17.jún 2018 (nedeľa) o 17:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz "A" - FC Slovan Hlohovec

 

Dorast - IV. liga SZ
1. kolo 3.august 2014 (nedeľa) o 14:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - TJ ISKRA Borčice
2. kolo 9.august 2014 (sobota) o 10:00 hod.: MFK Vrbové - TJ Slavoj Boleráz 
3. kolo 17.august 2014 (nedeľa) o 14:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - TJ Priehrada Nitrianske Rudno
4. kolo 23.august 2014 (sobota) o 17:00 hod.: TJ Družstevník Veľké Kostoľany - TJ Slavoj Boleráz 
5. kolo 31.august 2014 (nedeľa) o 14:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz  - ŠK VEGUM Dolné Vestenice
6. kolo 7.september 2014 (nedeľa) o 13:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz  - MFK Nováky
7. kolo 14.september 2014 (nedeľa) o 13:30 hod.: OFK Bošany - TJ Slavoj Boleráz 
8. kolo 21.september 2014 (nedeľa) o 13:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz - FKS Nemšová
9. kolo 28.september 2014 (nedeľa) o 13:30 hod.: TJ Iskra Holíč - TJ Slavoj Boleráz (možno opačné por.)
10.kolo 5.október 2014 (nedeľa) o 12:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz - TJ Kovo Beluša
11.kolo 11.október 2014 (sobota) o 12:00 hod.: MFK Ilava - TJ Slavoj Boleráz 
12.kolo 19.október 2014 (nedeľa) o 11:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - TJ Plevník - Drienové
13.kolo 25.október 2014 (sobota) o 10:30 hod.: TJ Slovan Dolná Súča - TJ Slavoj Boleráz
14.kolo 2.november 2014 (nedeľa) o 11:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz - MFK Nová Dubnica
15.kolo 8.november 2014 (sobota) o 13:30 hod.: OŠK Trenčianske Stankovce - TJ Slavoj Boleráz 
16.kolo 8.marec 2015 (nedeľa) o 12:00 hod.: TJ ISKRA Borčice - TJ Slavoj Boleráz
17.kolo 15.marec 2015 (nedeľa) o 12:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz - MFK Vrbové
18.kolo 22.marec 2015 (nedeľa) o 12:30 hod.: TJ Priehrada Nitrianske Rudno - TJ Slavoj Boleráz 
19.kolo 29.marec 2015 (nedeľa) o 12:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - TJ Družstevník Veľké Kostoľany
20.kolo 5.apríl 2015 (nedeľa) o 13:00 hod.: ŠK VEGUM Dolné Vestenice - TJ Slavoj Boleráz 
21.kolo 12.apríl 2015 (nedeľa) o 13:00 hod.: MFK Nováky - TJ Slavoj Boleráz 
22.kolo 19.apríl 2015 (nedeľa) o 13:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - OFK Bošany
23.kolo 26.apríl 2015 (nedeľa) o 13:30 hod.: FKS Nemšová - TJ Slavoj Boleráz 
24.kolo 3.máj 2015 (nedeľa) o 14:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz - TJ Iskra Holíč
25.kolo 10.máj 2015 (nedeľa) o 14:00 hod.: TJ Kovo Beluša - TJ Slavoj Boleráz 
26.kolo 17.máj 2015 (nedeľa) o 14:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - MFK Ilava
27.kolo 24.máj 2015 (nedeľa) o 14:30 hod.: TJ Plevník - Drienové - TJ Slavoj Boleráz 
28.kolo 31.máj 2015 (nedeľa) o 14:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - TJ Slovan Dolná Súča
29.kolo 7.jún 2015 (nedeľa) o 14:30 hod.: MFK Nová Dubnica - TJ Slavoj Boleráz
30.kolo 14.jún 2015 (nedeľa) o 14:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - OŠK Trenčianske Stankovce

 

Žiaci - OM Trnava
2. kolo 26.august 2017 (sobota) o 17:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz - OŠK Dolná Krupá
1. kolo 29.august 2017 (utorok) o 14:30 hod.: ŠK Cífer - TJ Slavoj Boleráz 
3. kolo 3.september 2017 (nedeľa) o 12:00 hod.: ŠK Blava Jaslovské Bohunice - TJ Slavoj Boleráz - 
4. kolo 10.september 2017 (nedeľa) o 13:30 hod.: OFK Drahovce - TJ Slavoj Boleráz
13. kolo 15.september 2017 (piatok) o 13:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - OŠK Smolenice
5. kolo 16.september 2017 (sobota) o 15:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - ŠK Slávia Zeleneč
6. kolo 24.september 2017 (nedeľa) o 13:00 hod.: FK Krakovany - TJ Slavoj Boleráz
7. kolo 31.september 2017 (sobota) o 15:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - AŠK Slávia Trnava
8. kolo 7. október 2017 (sobota) o 12:00 hod.: FO ŠK Modranka - TJ Slavoj Boleráz 
9.kolo 14.október 2017 (sobota) o 14:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - OŠK Zavar
10.kolo 22.október 2017 (nedeľa) o 11:30 hod.: TJ Družstevník Siladice - TJ Slavoj Boleráz
11.kolo 28.október 2017 (sobota) o 14:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz - OFK Bučany
12.kolo 5.november 2017 (nedeľa) o 11:00 hod.: SFC Kopánka Trnava - TJ Slavoj Boleráz 
14.kolo 24.marec 2017 (sobota) o 15:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz - ŠK Cífer
15.kolo 1.apríl 2018 (nedeľa) o 13:00 hod.: OŠK Dolná Krupá - TJ Slavoj Boleráz
16.kolo 7.apríl 2018 (sobota) o 15:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - ŠK Blava Jaslovské Bohunice
17.kolo 14.apríl 2018 (sobota) o 15:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - OFK Drahovce
18.kolo 22.apríl 2018 (nedeľa) o 13:30 hod.: ŠK Slávia Zeleneč - TJ Slavoj Boleráz 
19.kolo 28.apríl 2018 (sobota) o 16:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz - FK Krakovany 
20.kolo 6.máj 2018 (nedeľa) o 14:00 hod.: AŠK Slávia Trnava - TJ Slavoj Boleráz
21.kolo 12.máj 2018 (sobota) o 16:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - FO ŠK Modranka
22.kolo 20.máj 2018 (nedeľa) o 14:30 hod.: OŠK Zavar - TJ Slavoj Boleráz
23.kolo 26.máj 2018 (sobota) o 17:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz - TJ Družstevník Siladice
24.kolo 3.jún 2018 (nedeľa) o 14:30 hod.: OFK Bučany - TJ Slavoj Boleráz
25.kolo 9.jún 2018 (sobota) o 17:00 hod.: TJ Slavoj Boleráz - SFC Kopánka Trnava
26.kolo 17.jún 2018 (nedeľa) o 14:30 hod.: OŠK Smolenice - TJ Slavoj Boleráz

 

Prípravka - skupina B
1. kolo 2.september 2017 (sobota) o 10:30 hod.: ŠK Blava Jaslovské Bohunice - TJ Slavoj Boleráz
2. kolo 9.september 2017 (sobota) o 10:30 hod.: TJ Iskra Horné Orešany - TJ Slavoj Boleráz 
3. kolo 16.september 2017 (sobota) o 10:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - OŠK Dolná Krupá
4. kolo 23.september 2017 (sobota) o 10:30 hod.: TJ Vinohradník Suchá nad Parnou - TJ Slavoj Boleráz 
5. kolo 30.september 2017 (sobota) o 10:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - FK Sokol Dolné Orešany
6. kolo 7.október 2017 (sobota) o 10:30 hod.: ŠK Dobrá Voda - TJ Slavoj Boleráz 
7. kolo 14.október 2017 (sobota) o 10:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - FC Spartak Trnava dievčatá
8.kolo 21.október 2017 (sobota) o 10:30 hod.: TJ Družstevník Zvončín - TJ Slavoj Boleráz 
9.kolo 28.október 2017 (sobota) o 10:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - OŠK Smolenice 
10.kolo 7.apríl 2018 (sobota) o 10:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - ŠK Blava Jaslovské Bohunice
11.kolo 14.apríl 2018 (sobota) o 10:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - TJ Iskra Horné Orešany
12.kolo 21.apríl 2018 (sobota) o 10:30 hod.: OŠK Dolná Krupá - TJ Slavoj Boleráz 
13.kolo 28.apríl 2018 (sobota) o 10:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - TJ Vinohradník Suchá nad Parnou
14.kolo 5.máj 2018 (sobota) o 10:30 hod.: FK Sokol Dolné Orešany - TJ Slavoj Boleráz 
15.kolo 12.máj 2018 (sobota) o 10:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - ŠK Dobrá Voda
16.kolo 19.máj 2018 (sobota) o 10:30 hod.: FC Spartak Trnava dievčatá - TJ Slavoj Boleráz 
17.kolo 26.máj 2018 (sobota) o 10:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - TJ Družstevník Zvončín 
18.kolo 2.jún 2018 (sobota) o 10:30 hod.: OŠK Smolenice - TJ Slavoj Boleráz

 

FO ŠK Modranka