6.kolo
29. september 2019 (nedeľa) o 13:00 hod.
TJ Slavoj Boleráz "B" - TJ Družstevník Špačince 6:1 (2:1)
góly: 21´- Matúš Cehlárik, 35´- Teodor Urban, 49´- Matúš Vlkovič, 53´- Teodor Urban, 62´- Teodor Urban (pk), 65´- Šimon Vadovič
žk: -
zostava: Tomáš Valášek (K) - Sebastián...
>
6.kolo
28. september 2019 (sobota) o 13:00 hod.
TJ Slavoj Boleráz "A" - ŠK Rapid Hrnčiarovce n/P 3:1 (1:1)
góly: 3´- Samuel Boledovič, 49´- Jakub Buchan, 64´- Michal Turoň
žk: -
zostava: Tomáš Valášek - Lukáš Drobný, Jakub Buchan, Michal Turoň(K), Marek Drobný, Šimon Vadovič,...
>
1.kolo
25. september 2019 (nedeľa) o 16:30 hod.
ŠK Slávia Zeleneč - TJ Slavoj Boleráz "A" 0:11 (0:2)
góly: 23´- Michal Turoň, 30´- Jakub Buchan, 37´- Lukáš Danko, 45´- Lukáš Danko, 48´- Michal Turoň, 64´- Jakub Buchan, 66´- Jakub Buchan, 68´- Lukáš Danko, 69´- Lukáš Danko, 70´-...
>
5.kolo
24. september 2019 (utorok) o 17:00 hod.
TJ Slavoj Boleráz "B" - TJ Družstevník Brestovany 2:0 (2:0)
góly: 32´- Jakub Buchan, 34´- Jakub Buchan
žk: -
zostava: Tomáš Valášek (K) - Andrej Lopatka, Matúš Buchan, Matúš Vlkovič, Jakub Palšovič, Teodor Urban, Martin Hlavatý,...
>
5.kolo
22. september 2019 (nedeľa) o 13:00 hod.
FK Agropo Zvončín - TJ Slavoj Boleráz "A" 0:4 (0:0)
góly: 45´- Lukáš Danko, 49´- Lukáš Danko (pk), 55´- Samuel Boledovič, 58´- Marek Drobný
žk: -
zostava: Tomáš Valášek - Lukáš Drobný, Michal Turoň (K), Marek Drobný, Lukáš Danko,...
>
4.kolo
15. september 2019 (nedeľa) o 13:30 hod.
TJ Slavoj Boleráz "A" - ŠK Modranka 3:0 (3:0)
góly: 28´- Lukáš Danko, 62´- Lukáš Danko, 67´- Lukáš Danko
žk: 68´- Jakub Buchan
čk: 68´- Jakub Buchan (po 2 žk)
zostava: Lukáš Drobný - Michal Turoň (K), Marek Drobný, Lukáš Danko, Šimon...
>
4.kolo
14. september 2019 (sobota) o 13:30 hod.
TJ Iskra Horné Orešany - TJ Slavoj Boleráz "B" 2:9 (1:2)
góly: 21´- Martin Hlavatý, 34´- Michal Turoň, 38´- Martin Hlavatý, 53´- Jakub Palšovič, 55´- Lukáš Drobný, 58´- Martin Hlavatý, 65´- Martin Hlavatý, 67´- Jozef Tomík, 69´-...
>
3.kolo
8. september 2019 (nedeľa) o 13:45 hod.
TJ Slavoj Boleráz "B" - OŠK Križovany nad Dudváhom 5:0 (3:0)
góly: 3´- Jakub Buchan, 22´- Michal Turoň, 35´- Tomáš Fajtl, 60´- Michal Turoň, 67´- Jakub Buchan
žk: -
zostava: Tomáš Valášek - Andrej Lopatka, Jakub Buchan (K), Matúš...
>
3.kolo
7. september 2019 (sobota) o 14:30 hod.
TJ Slavoj Boleráz "A" - ŠK Blava Jaslovské Bohunice 4:0 (1:0)
góly: 29´- Lukáš Danko, 54´- Lukáš Drobný, 62´- Lukáš Danko, 66´- Lukáš Danko
žk: -
zostava: Tomáš Valášek - Lukáš Drobný, Michal Turoň (K), Marek Drobný, Lukáš Danko,...
>
13.kolo
3. september 2019 (utorok) o 17:30 hod.
TJ Slavoj Boleráz "A" - FK AŠK Slávia Trnava 1:0 (1:0)
góly: 25´- Michal Turoň
žk: -
zostava: Lukáš Drobný - Michal Turoň (K), Marek Drobný, Lukáš Danko, Šimon Vadovič, Matúš Vlkovič, Samuel Boledovič, Jakub Buchan, Emma Trajlínková,...
>