Rozlosovanie - zimný turnaj

27.12.2008 18:38

  2.2.2009    skupina ,,A"    Boleráz - Križovany            o 17,15 hod

  2.2.2009    skupina ,,B"    Bučany - Kátlovce             o 19,00 hod

  3.2.2009    skupina ,,A"    Majcichov - Bohdanovce    o 17,15 hod

  3.2.2009    skupina ,,B"    Trstín - Smolenice             o 19,00 hod

  4.2.2009    skupina ,,A"    Zavar - Cífer                     o 17,15 hod

  4.2.2009    skupina ,,B"    Zeleneč - Biely Kostol        o 19,00 hod

  5.2.2009    skupina ,,B"    Bučany - Trstín                 o 17,15 hod

  5.2.2009    skupina ,,A"    Boleráz - Majcichov            o 19,00 hod

  9.2.2009    skupina ,,B"    Kátlovce - Biely Kostol        o 17,15 hod

  9.2.2009    skupina ,,A"    Križovany - Cífer                o 19,00 hod

10.2.2009    skupina ,,B"    Smolenice - Zeleneč           o 17,15 hod

10.2.2009    skupina ,,A"    Bohdanovce - Zavar           o 19,00 hod

11.2.2009    skupina ,,A"    Majcichov - Križovany          o 17,15 hod

11.2.2009    skupina ,,B"    Trstín - Kátlovce                o 19,00 hod

12.2.2009    skupina ,,A"    Zavar - Boleráz                   o 17,15 hod

12.2.2009    skupina ,,B"    Zeleneč - Bučany               o 19,00 hod

13.2.2009    skupina ,,A"    Cífer - Bohdanovce             o 17,15 hod

13.2.2009    skupina ,,B"    Biely Kostol - Smolenice       o 19,00 hod

16.2.2009    skupina ,,B"    Kátlovce - Smolenice           o 17,15 hod

16.2.2009    skupina ,,A"    Križovany - Bohdanovce      o 19,00 hod

17.2.2009    skupina ,,B"    Bučany - Biely Kostol           o 17,15 hod

17.2.2009    skupina ,,A"    Boleráz - Cífer                    o 19,00 hod

18.2.2009    skupina ,,B"    Trstín - Zeleneč                  o 17,15 hod

18.2.2009    skupina ,,A"    Majcichov - Zavar                o 19,00 hod

19.2.2009    skupina ,,A"    Bohdanovce - Boleráz          o 17,15 hod

19.2.2009    skupina ,,B"    Smolenice - Bučany             o 19,00 hod

20.2.2009    skupina ,,A"    Cífer - Majcichov                 o 17,15 hod

20.2.2009    skupina ,,B"    Biely Kostol - Trstín              o 19,00 hod

23.2.2009    skupina ,,A"    Zavar - Križovany                 o 17,15 hod

23.2.2009    skupina ,,B"    Zeleneč - Kátlovce              o 19,00 hod

 

24.2.2009    o 11. miesto   A6 - B6                             o 17,15 hod

24.2.2009    o  9. miesto   A5 - B5                             o 19,00 hod

25.2.2009    o  7. miesto   A4 - B4                             o 17,15 hod

25.2.2009    o  5. miesto   A3 - B3                             o 19,00 hod

26.2.2009    o  3. miesto   A2 - B2                             o 17,15 hod

26.2.2009    o  1. miesto   A1 - B1                             o 19,00 hod