žk: 62´- Matovič Dušan - 53´ - Bukovský Viliam, 67´- Miklošovič Tomáš

Bratina Vladimír - Daniš Peter, Tanáč Štefan(K), Miklošovič Tomáš(68´- Slamka Michal), Bukovský Viliam, Petranský Peter, Daniš Marek(55´- Vavra František), Daniš Miroslav, Hrebík Michal, Zajíček Peter(85´- Miškovič Martin), Vőrőš Bohumil - Daniš Martin, Medový Martin, Pastucha Erik

Indrišek Michal - Morong Pavol, Skácel Branislav, Domorák Miloslav, Morong Ján, Domorák Martin, Daniš Patrik, Reipricht Marián(70´- Milošovič František), Varga Martin(84´- Drobný Pavol), Matovič Dušan(K), Sekera Richard - Klokner Juraj, Švajda Igor

tréner: Domorák Miloslav

vedúci mužstva: Uhlár Peter

lekár: Púčik Vladimír

Do Ružindola sme si išli pre tri body. Od úvodu sme si vytvárali šance, ktoré sme trestuhodne zahadzovali. Ujala sa iba jedna v 14´minúte, keď trafil presne Miklošovič Tomáš. Druhý polčas nám odpadla záloha, a tak už to nebolo z našej strany tak zaujímavé. Domácim sa podarilo v 63´minúte vyrovnať. Od tej chvíli to bol nervózny zápas. Ale našťastie si 4´minúty pred koncom zápasu centrovanú loptu do šestnástky zrazil do brány domáci obranca a vyhrali sme v Ružindole 1:2.