14.1.2018 sa prípravka predstaví na halovom turnaji Loptoš cup
Dňa 14.januára sa prípravka (2007 a ml.)zúčastní halového turnaja v Mestskej športovej hale, ktorú zastrešujú Bučany. Turnaja sa zúčastní 12 mužstiev, ktoré budú rozdelené do dvoch skupín.
Program turnaja:
SKUPINA A (modrá) | ||||||||||
8:00 | OFK Bučany - FK BRADLAN Brezová pod Bradlom | : | ||||||||
8:26 | MŠK Senec - FK Slovan Levice | : | ||||||||
8:52 | TJ Oravský Podzámok - FC Juventus Žilina | : | ||||||||
9:18 | OFK Bučany - MŠK Senec | : | ||||||||
9:44 | FK BRADLAN Brezová pod Bradlom - FC Juventus Žilina | : | ||||||||
10:10 | FK Slovan Levice - TJ Oravský Podzámok | : | ||||||||
10:36 | OFK Bučany - FC Juventus Žilina | : | ||||||||
11:02 | MŠK Senec - TJ Oravský Podzámok | : | ||||||||
11:28 | FK BRADLAN Brezová pod Bradlom - FK Slovan Levice | : | ||||||||
11:54 | TJ Oravský Podzámok - OFK Bučany | : | ||||||||
12:20 | FC Juventus Žilina - FK Slovan Levice | : | ||||||||
12:46 | MŠK Senec - FK BRADLAN Brezová pod Bradlom | : | ||||||||
13:12 | FK Slovan Levice - OFK Bučany | : | ||||||||
13:38 | TJ Oravský Podzámok - FK BRADLAN Brezová pod Bradlom | : | ||||||||
14:04 | FC Juventus Žilina - MŠK Senec | : |
SKUPINA B (zelená) | ||||||||||
8:13 | FK Lkomotíva Trnava - TJ Slavoj Boleráz | : | ||||||||
8:39 | AFC Nové Mesto nad Váhom - ŠK Vrakuňa Bratislava | : | ||||||||
9:05 | TJ Iskra Holíč - FK Spartak Bánovce nad Bebravou | : | ||||||||
9:31 | FK Lokomotíva Trnava - ŠK Vrakuňa Bratislava | : | ||||||||
9:57 | TJ Slavoj Boleráz - FK Spartak Bánovce nad Bebravou | : | ||||||||
10:23 | AFC Nové Mesto nad Váhom - TJ Iskra Holíč | : | ||||||||
10:49 | FK Lokomotíva Trnava - FK Spartak Bánovce nad Bebravou | : | ||||||||
11:15 | ŠK Vrakuňa Bratislava - TJ Iskra Holíč | : | ||||||||
11:41 | TJ Slavoj Boleráz - AFC Nové Mesto nad Váhom | : | ||||||||
12:07 | TJ Iskra Holíč - FK Lokomotíva Trnava | : | ||||||||
12:33 | FK Spartak Bánovce nad Bebravou - AFC Nové Mesto nad Váhom | : | ||||||||
12:59 | ŠK Vrakuňa Bratislava - TJ Slavoj Boleráz | : | ||||||||
13:25 | AFC Nové Mesto nad Váhom - FK Lokomotíva Trnava | : | ||||||||
13:51 | TJ Iskra Holíč - TJ Slavoj Boleráz | : | ||||||||
14:17 | ŠK Vrakuňa Bratislava - FK Spartak Bánovce nad Bebravou | : |
O UMIESTNENIE - hrací čas 1 x 12 min | ||||||||||
o 11.miesto 14:40 MS6 - ZS6 | ||||||||||
semifinále 14:55 MS1 - ZS1 | ||||||||||
o 9.miesto 15:10 MS5 - ZS5 | ||||||||||
semifinále 15:25 ZS1 - MS1 | ||||||||||
o 7.miesto 15:40 MS4 - ZS4 | ||||||||||
o 5. miesto 15:55 MS3 - ZS3 | ||||||||||
o 3.miesto 16:10 porazení semifinále | ||||||||||
FINÁLE 16:25 víťazi semifinále |
OFK Bučany - FK BRADLAN Brezová pod Bradlom
MŠK Senec - FK Slovan Levice
TJ Oravský Podzámok - FC Juventus Žilina
OFK Bučany - MŠK Senec
FK BRADLAN Brezová pod Bradlom - FC Juventus Žilina
FK Slovan Levice - TJ Oravský Podzámok
OFK Bučany - FC Juventus Žilina
MŠK Senec - TJ Oravský Podzámok
FK BRADLAN Brezová pod Bradlom - FK Slovan Levice
TJ Oravský Podzámok - OFK Bučany
FC Juventus Žilina - FK Slovan Levice
MŠK Senec - FK BRADLAN Brezová pod Bradlom
FK Slovan Levice - OFK Bučany
TJ Oravský Podzámok - FK BRADLAN Brezová pod Bradlom
FC Juventus Žilina - MŠK Senec