Muži A: Na úvod jari presvedčivé víťazstvo s Gbelami

A-mužstvo

16. kolo: TJ Slavoj Boleráz "A" - TJ Nafta Gbely     7:0  (5:0)

góly: 7´- Pavol Mackovčín, 15´- Martin Blaško, 19´- Jakub Lehocký, 33´- Patrik Dolinaj, 43´- Pavol Mackovčín, 55´- Róbert Humel, 69´- Jaroslav Daniš

žk: ---

čk: ---

zostava: Michal Indríšek - Peter Daniš, Michal Hrebík, Miroslav Daniš, Jakub Lehocký, Martin Blaško (83´- Viktor Šmidovič), Jaroslav Daniš, Pavol Mackovčín, Róbert Humel, Dušan Chudý (73´- Martin Srnec), Patrik Dolinaj (75´- Marek Daniš)

Od začiatku sme na ihrisku dominovali. Už v úvode sme mali blízko ku gólu, keď na centrovanú loptu si nabehol Dolinaj a predskočil brankára. Lopta však skončila na žrdi. Gól prišiel v 7´minúte. Z ľavej strany pri rohovej zástavke poslal z priameho kopu loptu do siete Mackovčín, keď si hosťujúci brankár zle postavil múr. V 15´minúte po kombinačnej akcie sa strelou z jedenástych metrov presadil Blaško. V 19´minúte bol rozdiel už trojgólový. Pretiahnutý center z pravej strany na druhú našiel úplne voľného Lehockého, ktorý to spravil najlepšie ako mohol. V 33´minúte sa presadil aktívny Dolinaj. Do polčasu stihol pridať gól Mackovčín, keď dostal načasovanú loptu do behu za obrancov.

V druhom polčase sa priebeh hry nezmenil. V 55´minúte strelou z diaľky poslal ľavačkou k žrdi Humel. Najkrajšia kombinačná akcia prišla v 69´minúte, kde sa posledný k lopte dostal Jaroslav Daniš a k opačnej tyči zvýšil na 7:0. Hostia boli zrelí na uterák. Do vyložených šancí sa v závere dostal Mackovčín. Pri prvej zaváhal so zakončením a druhú mieril do žrde.