Prípravka: Na záver sezóny víťazný turnaj na Dobrej Vode

Druhý turnaj za sebou na konci súťažného ročníka sme odohrali na Dobrej Vode. V prvom zápase sa predstavili domáci proti Modranke. Modranka sa ujala aj vedenia, ale domáci v závere polčasu zápas otočili. Na druhý zápas nastupovali naši chlapci proti Slávie Trnava. Bol to ťažký zápas presadiť sa proti robustným hráčom Slávie. Nám sa podarilo zásluhou dvoch gólov Elvira v prvom polčase nakloniť misku váh na našu stranu. V druhom polčase sme už zápas ukočírovali a pridali ďalšie dva góly.

V prestávke organizátori pripravili súťaž v kopaní jedenástok. Z nášho mužstva sa najďalej dostali Jakub Braniša a Elvir Šuajipi. Celkovým víťazom sa stal hráč z Modranky č.8 - gratulujeme.

Po tomto už prišli narad zápasy o umiestnenie. V boji o tretie miesto hrali hráči Modranky so Sláviou Trnava. Hráči Modranky ťahali za kratší koniec, ale ukázali, že ich chlapci majú veľkú budúcnosť a nad hráčmi o 2-3 roky staršími boli vyrovnaným súperom - klobúk dole. Veľký zápas pre nás prišiel vo finále. Celý finálový zápas bol v našej réžii. Po desiatych minutách bolo rozhodnuté, keď sme viedli už 0:4. V zápase dostali veľký priestor sa presadiť aj mladší v mužstve: Tomáš Valášek, Elvir Šuajipi, Tobiáš Kitta a Matúš Buchan. Zápas sme nakoniec zvládli nad očakávanie, keď sme vyhrali 0:9.

Na turnaji bolo viacero ocenení. O najlepšieho strelca sa muselo rozhodnúť až v jedenástkovom rozstrele medzi štvorgólovými Elvirom Šuajipi a Jozefom Danišom. Nakoniec úspešnejší bol druhý menovaný. Elvirovi však nemuselo byť ľúto toho, bol vyhlásený za najlepšieho hráča turnaja.

Domácim organizátorom patrí veľká pochvaľa. Turnaj zorganizovali perfektne a dali si na tom záležať. Pre hráčov mali pripravené bohaté ceny (šiltovky, tašky, nanuky, cukríky), nechýbala tam ani tombola a podával sa guláš. Ešte raz ďakujeme za pozvanie.

semifinále:

1. zápas   Dobrá Voda - Modranka   4:2

2. zápas   Boleráz - Slávia Trnava    4:0  (2:0)

góly:Elvir Šuajipi-2, Jozef Daniš, Matúš Valášek

o 3. miesto:

3. zápas   Slávia Trnava - Modranka   4:1

finále:

4. zápas   Dobrá Voda - Boleráz   0:9  (0:6)

góly: Elvir Šuajipi-2, Jozef Daniš-3, Matúš Valášek-2, Jakub Braniša, Jakub Buchan

zostava:  Matúš Vyskoč (v bráne) - Tobiáš Kitta, Tuncay Šuajipi, Matúš Buchan, Veronika Štrbová, Jakub Buchan, Matúš Valášek, Jozef Daniš, Matej Vadovič, Elvir Šuajipi, Samuel Vrlák, Jakub Braniša