V prvom jarnom kole sme porazili Vrbové

Zimná prestávka sa skončila a začína odvetná časť súťažného ročníka 2016/2017. V prvom jarnom kole sme privítali mužstvo z Vrbového. Hra pre diváka možno nebola okuľahodiaca, ale zato prevládala bojovnosť. To v prvých kolách na jar býva, keď sa z umelých trávnikov prechádza na prírodné a ihriská sa dávajú po zime dokopy. Napriek tomu hra bola v našej réžii. V prvom polčase sa z ľavej strany presadil prízemnou krížnou strelou Pavol Mackovčín.

V druhom polčase sa presadil opäť náš kapitán, keď mu v priestoroch šestnástky nechali hostia veľa priestoru a bolo 2:0. Mohli sa pridať aj ďalšie góly a bolo by po zápase. Naopak potrestali nás hostia. Po štandartke sme nechali osamoteného v pätke Verholu, a ten zblízka hlavou skóroval. Hostia mohli v závere aj vyrovnať, ale na čiare sa zaskvel brankár Hrivňak.

V 27´minúte sa na ihrisko dostala nová akvizícia Tomáš Bagi (odchovanec Slovana), ktorý k nám prišiel z Banskej Bystrice.

muži A: 5.marec.2017 (nedeľa) o 14:30 hod:

TJ Slavoj Boleráz - MFK Vrbové   2:1 (1:0)

góly: 35´- Pavol Mackovčín, 52´- Pavol Mackovčín

zostava: Michal Hrivňák - Miroslav Daniš, Maroš Hutár, Martin Lalík, Adam Kitta, Radovan Klačo - Pavol Mackovčín, Martin Blaško, Peter Líška, Marián Červenka (27´- Tomáš Bagi / 83´- Michal Mikinič) - Erik Guoth