22.kolo
9. apríl 2022 (sobota) o 15:30 hod.
TJ Slavoj Boleráz "A" - FK Bestrent Horná Krupá 1:0 (0:0)
góly: 82´- Miljan Milinković
žk: 49´- Miljan Milinković, 77´- Samuel Akbar
čk: -
zostava: -
---
Tabuľka po...
>
21.kolo
2. apríl 2022 (sobota) o 15:30 hod.
MFC Spartak Bánovce nad Bebravou - TJ Slavoj Boleráz "A" 1:2 (1:1)
góly: 19´- Samuel Akbar, 46´- Marek Planeta
žk: 77´- Peter Líška, 87´- Marco Kollár, 90´- Kristián Vangel
čk: -
zostava: Andrej Jedlička - Dušan Dzíbela, Radovan Klačo (K), Peter...
>
20.kolo
27. marec 2022 (nedeľa) o 15:00 hod.
TJ Slavoj Boleráz "A" - OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom 1:0 (0:0)
gól: 55´- Martin Blaško
žk: 48´- Dušan Dzíbela, 66´- Filip Tomovič, 89´- Matúš Klenkovič
čk: -
zostava: Andrej Jedlička - Dušan Dzíbela, Peter Brestovanský, Matej Jakabovič,...
>
18.kolo
12. marec 2022 (sobota) o 14:30 hod.
TJ Slavoj Boleráz "A" - ŠK VEGUM Dolné Vestenice 8:0 (6:0)
gól: 19´- Samuel Akbar, 21´- Matúš Klenkovič, 23´- Marco Kollár, 35´- Martin Blaško, 38´- Martin Blaško, 41´- Miljan Milinković, 65´- Peter Brestovanský, 78´- Miljan Milinković
žk:...
>
33.kolo
5. marec 2022 (sobota) o 14:30 hod.
TJ Slavoj Boleráz "A" - ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice 1:1 (0:1)
gól: 80´- Dušan Dzíbela
žk: 66´- Miljan Milinković, 84´- Radovan Klačo, 90´- Lukáš Vido (tréner)
čk: -
zostava: Andrej Jedlička - Dušan Dzíbela, Radovan Klačo (K), Peter...
>
A-mužstvo absolvuje spoločný tréning 21. januára 2022 (piatok) na ihrisku Slavoja, ktorý bol posunutý z 11.1.. Do tohto tréningu sa každý pripravuje individuálne. Ďalšie tréningy budú prebiehať na umelej tráve v Hlohovci. Z plánu zimnej prípravy vypadol zápas s Myjavou, ktorý bol plánovaný na 22....
>
14.kolo
15. september 2021 (streda) o 16:00 hod.
TJ Slavoj Boleráz "A" - TJ Družstevník Radimov 3:0 (0:0)
góly: 67´- Kristián Vangel, 72´- Miljan Milinković, 76´- Radovan Klačo
žk: 59´- Kristián Vangel, 81´- Peter Líška
čk: 20´- Andrej Jedlička
zostava: Andrej Jedlička - Dušan Dzíbela,...
>
6.kolo
11. september 2021 (sobota) o 16:00 hod.
TJ Slavoj Boleráz "A" - MFK Vrbové 1:0 (1:0)
góly: 39´- Filip Tomovič
žk: ---
zostava: Andrej Jedlička (K) - Dušan Dzíbela, Tomáš Bagi, Marco Kollár, Filip Tomovič, Matúš Klenkovič, Miljan Milinković, Martin Orihel (89´-Tomáš Vahalík),...
>
4.kolo
28. august 2021 (sobota) o 17:00 hod.
TJ Slavoj Boleráz "A" - MFC Spartak Bánovce nad Bebravou 3:0 (0:0)
góly: 56´- Matúš Klenkovič, 78´- Samuel Akbar, 79´- Erik Guoth
žk: 30´- Erik Guoth, 53´- Kristián Vangel
zostava: Tomáš Vahalík (86´- Dominik Bango) - Dušan Dzíbela, Peter...
>
3.kolo
21. august 2021 (sobota) o 17:00 hod.
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom - TJ Slavoj Boleráz "A" 4:0 (1:0)
góly: ---
žk: 51´- Filip Tomovič, 80´- Radovan Klačo
zostava: Tomáš Vahalík - Dušan Dzíbela, Peter Brestovanský, Radovan Klačo, Matej Jakabovič (68´- Samuel Akbar), Marco Kollár...
>