Cez víkend 12 bodov

Tento víkend sa v Bolerázi trávil futbalovo. Získali sme plný bododový zisk.

V sobotu cestovali žiaci do Bieleho Kostola, kde prvý polčas bol ešte bez gólov, ale po obrátke naši žiačikové pridali a vyhrali trojgólovým rozdielom.

V ten istý deň v rovnakom čase pútalo najviac priaznivcov dorast ,,A". Na domácej pôde hostili Trenčianske Stankovce. Taktiež si poradili a výsledkom 3:1 sa dostali na čelo tabuľky pred Handlovú.

V nedeľu predzápase dospelých nastúpili dorastenci ,,B". Aj za pomoci hráčov z A v prvom polčase H. Krupú prevalcovali. Škoda, že v tom nepokračovali aj v tom druhom a zbytočne zdramatizovali zápas. No nakoniec vyhrali 4:3.

Najväčšiu pozornosť pútalo derby Boleráza s Bohdanovcami. Začiatok zápasu nám vyšiel, keď sme viedli už v 18´minúte 2:0. Zabrzdil nás rozhodca odpískanou jedenástkou proti nám, ktorá bola dosť diskutabilná. Ale nakoniec sa zápas zvládol a výsledkom 4:2 sme získali plný bodový zisk.