U lídra súťaže sme vyhrali

V sobotu sme cestovali do Križovian, ktoré boli na čele tabuľky. Hral sa zaujímavý futbal na oboch stranách. Divák mohol byť spokojný.

OŠK Križovany - TJ Slavoj Boleráz           1:2 (0:1)

góly: 4´, 85´- Daniš Marek

Zápas bol vyrovnaný. My sme už na začiatku zápasu využili šancu a viedli sme 0:1. Behalo sa na obidvoch stranách. Vedenie sme však udržali do 65´minúty, keď domáci vyrovnali na 1:1. Od tej chvíle sme sa do šancí dostávali hlavne my. Dvakrát sme mohli ísť sami na bránu, ale faulami nám to domáca obrana z nemožnila. Po tej prvej domáci obranca videl iba žltú kartu, ale už po druhom zákroku už rozhodca vytiahol červenú. Vyloženú šancu mal potom Daniš Jaroslav, ale gól z toho nepadol. Nakoniec sa nám to podarilo až v 85´minúte, keď utiekol domácej obrane Voroš. Ten síce obišiel aj domáceho brankára, ale na brankovej čiare ho zastúpil obranca, ktorý mu loptu vrátil. Tentokrát nahral Marekovi Danišovi, a ten do prázdnej brány stanovil na konečných 1:2.