1.kolo: Začiatok súťaže nám nevyšiel, prehrali sme v Modranke

ŠK Modranka - TJ Slavoj Boleráz "B"  5:2 (4:1)

góly: 22´- Marek Daniš, 49´- Marek Daniš

žk: 60´- Marek Daniš, 69´- Jaroslav Daniš

zostava: Marek Dekan - Peter Daniš, Roman Vavro, Marek Daniš, Jaroslav Daniš (K), Erik Kurinec, Jozef Daniš, Patrik Židek, Martin Vavro, Martin Daniš (69´- Roman Jurák), Kristián Šige

Zápas nám nevyšiel podľa predstáv. So súperom sme hrali v príprave dva vyrovnané zápasy. Domáci sa rýchlo dostali do vedenia už v 3´minúte, keď nákop za obranu na pätku upratal do siete nekrytý Sekera a otvoril skóre. Smerom do zadu sme boli pasívny a kopili sme v bránení chyby, čo domáci využili a už v 20´minte bolo 3:0. V 22´minúte sme sa dostali do zápasu, keď Jaroslav Daniš našiel presnou prihrávkou za obranu hostí Mareka, a ten sa nemýlil 3:1. Potom sme tam mali príležitosti, keď najmä šanca Šigeho po individuálne akcii sa pýtala po góle. Nedali sme. Naopak domáci využili naše ľahké straty lôpt a po jednej z nich 32´minúte bolo 4:1.

Druhý polčas sme chceli zmeniť skóre. Hneď na začiatku sa dostal do dobrej streleckej pozícii Jaroslav Daniš, ale v zápase nám streľba nešla. Ten istý hráč bol v 49´minúte v dobrej šanci stiahnutý za dres. Pokutový kop Marek Daniš premenil a bolo 4:2. Krátko nato sa ten istý hráč dostal do dobrej gólovej šanci, ale pri prebratí si loptu predkopol naďaleko, čo vyústilo k zrážke s brankárom. Našu aktivitu zabrzdil piaty gól domácich, keď sme nepochopiteľne nechali veľa priestoru pred šestnástkou Mačákovi, a ten to s loptou vie a trafil ideálne. V závere už to nešlo, naopak domáci dostávali viac priestoru na protiútoky, ale tie nevyužili.

Prvý zápas nám nevyšiel. Najbližšie privítame doma v susednom derby Smolenice, a keď chceme uspieť, budeme musieť predviezť odlišný výkon.