31.kolo: Posledný domáci zápas priniesol vysoké víťazstvo nad Domanižou

31.kolo

11. jún 2022 (sobota) o 17:00 hod.

TJ Slavoj Boleráz "A" - TJ Partizán Domaniža  6:0 (1:0)

góly: 2´- Samuel Akbar, 57´- Peter Brestovanský, 66´- Filip Tomovič, 73´- Marek Planeta, 79´- Marek Daniš, 82´- Marek Daniš

žk: -

čk: -

zostava: Andrej Jedlička (46´- Tomáš Vahalík) - Martin Blaško (66´- Marek Daniš), Dušan Dzíbela, Peter Líška (K) (46´- Martin Orihel), Matúš Klenkovič, Kristián Vangel, Filip Tomovič, Marek Planeta, Samuel Akbar, Peter Brestovanský (79´- Peter Daniš), Tomáš Bagi

Hostia k nám pricestovali 10-ti, a to aj naznačovalo aký bude mať zápas priebeh hry. Už v 2´minúte mieril presne spoza šestnátky k tyči Samuel Akbar 1:0. Zdalo sa, že gól nás naštartoval. Bolo to naopak. Hostia sa zomkli a v prvom polčase nás už viac do vyloženej šance nepustili.

Do duhého polčasu išiel s kapitánskou páskou do brány Tomáš Vahalík. Dlho sme sa nevedeli presadiť. Až v 57´minúte parádnou strelou trafil spoza šestnástky Peter Brestovanský. V 66´minúte mieril presne Tomovič a zápas bol rozhodnutý 3:0. V 73´minúte dostal loptu za obranu Planeta a popod vybiahajúceho brankára upravil na 4:0. V závere stretnutia pridal ešte dva góly striedajúci Marek Daniš