6.kolo: Vo Voderadoch sme museli otáčať výsledok

Domáci zápas s Križovanmi bol poznačený únavou oboch mužstiev po Bestrent Cupe. Ťažšie sme sa rozbiehali. Gól prišiel 22´minúte po spolupráci Marek Daniš a Jozef Daniš, keď si narážačkou vyťukali stopéra a Jozef Daniš loptu nadvihol pred vybiehajúcim brankárom 1:0. V 36´minúte si Jaroslav Daniš na šestnástke prebral loptu a z prvej do protismeru brankára zvýšil na 2:0. Bodku za polčasom dal Marek Daniš, keď strela Romana Vavru brankárovi vypadla a následne ju Marek Daniš upratal do siete.

V druhom polčase boli šance na oboch stranách, ale gól už nepadol. Tú najväčšiu mal na konci Mikulka, ale zaváhal.

Vo Voderadoch sme začali ideálne. Dlhú loptu poslal Zajíček na kraj Puschenreiterovi, a ten centrom pred bránou našiel Mareka Daniša, a ten hlavou skóroval 0:1. Potom prišli góly domácich, ktoré sme im darovali po zlých rozohrávkach. Našťastie v závere polčasu po štandartke sa presadil Marek Daniš a znížil na 3:2.

Po zmene strán sme sa pustili do domácich. V 47´minúte prihral za obranu Jaroslav Daniš na nabiehajúceho Mareka, a ten zoči-voči brankárovi vyrovnal 3:3. V 62´minúte potiahol z ľavej strany loptu Martin Vavro a spätnou prihrávkou našiel Mareka Daniša, ktorý poslal naše mužstvo do vedenia 3:4. O dve minúty neskôr odhlavičkoval loptu na polovicu Peter Daniš, kde si ju prebral Marek Daniš. Tomu v sklze krajný obranca loptu nezobral, prešiel cez domáceho stopéra a samostatný nájazd premenil a zvýšil na 5:3. V 85´minúte po pravej strane loptu potiahol Marek Daniš a presným centrom našiel Mikulku, a ten s hlavou zvýšil náskok na 3:6. Poslednú bodku za zápasom dal Jaroslav Daniš, keď si jeho center zrazil do vlastnej siete domáci obranca.

5.kolo

4. september 2022 (nedeľa) o 16:00 hod.

TJ Slavoj Boleráz "B" - OŠK Križovany   3:0 (3:0)

góly: 22´- Jozef Daniš, 36´- Jaroslav Daniš, 45´- Marek Daniš

žk: 87´- Marek Daniš, 87´- Peter Zajíček

čk: -

zostava: Lukáš Vaško - Peter Daniš, Jakub Buchan (39´- Roman Vavro), Peter Zajíček, Marián Puschenreiter, Erik Kurinec, Marek Daniš, Jaroslav Daniš (K) (70´- Dušan Mikulka), Jozef Daniš, Martin Vavro (60´- Filip Lančarič), Jakub Peško

6.kolo

10. september 2022 (sobota) o 16:00 hod.

FK Voderady - TJ Slavoj Boleráz "B" 3:7 (3:2)

gól: 4´- Marek Daniš, 45´- Marek Daniš, 47´- Marek Daniš, 62´- Marek Daniš, 64´- Marek Daniš, 85´- Dušan Mikulka, 86´- Jaroslav Daniš