7.kolo: Prvé víťazstvo vonku, vyhrali sme v Dolných Orešanoch

7.kolo

12. september 2021 (nedeľa) o 16:00 hod.

TJ Sokol Dolné Orešany - TJ Slavoj Boleráz "B"  1:6 (0:3)

góly: 16´- Roman Vavro, 22´- Marek Daniš, 35´- Marek Daniš, 75´- Peter Daniš, 80´- Marek Daniš, 87´- Marek Dekan

žk: -

čk: -

zostava: Lukáš Vaško - Peter Daniš, Erik Kurinec, Roman Vavro (77´- Andrej Zvolenský), Marek Daniš, Jaroslav Daniš (88´- Daniel Krajčovič), Kristián Šige (65´- Marián Puschenreiter), Filip Kormúth, Jozef Daniš (86´- Marek Dekan), Michal Tanáč, Patrik Židek

Prvých desať minút bolo oťukávacích. Až potom sme prebrali hru do svojich rúk a herne sme prevyšovali domácich. V 16´minúte Jaroslav Daniš vysunul z ľavej strany Mareka Daniša, ktorý presnou prihrávkou našiel Romana Vavru a samostatný pred hosťujúcim brankárom strelou k opačnej žrdi otvoril skóre. V 22´minúte sa presadil Marek Daniš po rohovom kope, keď sa lopta dostala na zadnú tyč a prestrelil brankára. V 35´minúte z pravej strany poslal loptu do šestnástky Kurinec a Marek Daniš z prvej po zemi k opačnej tyči zvýšil na 0:3.

Po zmene strán sme nezačali dobre. Domáci znížili v 48´minúte, keď si Peter Daniš centrovanú loptu pred Kulíškom stečoval do vlastnej brány. Gól z našej strany prišiel až v 75´minúte po rohovom kope, keď sa hlavou presadil Peter Daniš. V 80´minúte prišla učebnicová akcia, keď na jej konci Jaroslav Daniš našiel centrom Mareka Daniša, a ten vsietil tretí gól v zápase. V 87´minúte sa strelecky presadil Marek Dekan, ktorý ukázal, že to vie nielen v bráne, ale aj v útoku.