8.kolo: Muži vyhrali v Smoleniciach

8.kolo

24. september 2022 (sobota) o 13:30 hod.

OŠK Smolenice - TJ Slavoj Boleráz "B"   2:5 (0:3)

gól: 3´- Jakub Peško, 30´- Marek Daniš, 35´- Marek Daniš, 50´- Jaroslav Daniš, 70´- Marek Prochádzka

žk: 69´- Roman Vavro, 74´- Jozef Daniš, 75´- Dávid Lopašovský, 76´- Peter Zajíček

čk: -

zostava: Dávid Lopašovský - Peter Zajíček, Marián Puschenreiter (86´- Jakub Buchan), Jakub Peško (K), Peter Daniš, Martin Vavro (59´- Roman Vavro), Jaroslav Daniš, Marek Daniš, Filip Lančarič (46´- Martin Daniš), Marek Prochádzka (70´- Tomáš Lopatka), Jozef Daniš

Prvý polčas patril nám. Už v 3´minúte sa po rohovom kope presadil hlavou Jakub Peško. V 30´minúte sa po štandartke dostal k lopte Zajíček, centrom do pätky našiel Mareka Daniša, a ten hlavou zvýšil na 0:2. V 35´minúte už bolo 0:3. Po strate lopty domácich, poslal loptu dopredu Jaroslav Daniš, kde ju Marek Daniš hlavou predĺžil na Martina Vavru. Ten ju vrátil na jedenástku, kde ju Marek Daniš po zemi poslal do siete.

Po zmene strán sa presadili aj domáci. V 49´minúte sa v šestnástke dostal k odrazenej lopte Vrždiak a nechytateľne ju poslal do šibenice. Naša odpoveď prišla ihneď. Z ľavej strany potiahol loptu do vnútra šestnástky Marek Daniš. Na opačnej tyči našiel Martina Daniša, ktorý ešte neskóroval. Šanca ešte pokračovala, kde sa na jej konci dostal k odrazenej lopte Jaroslav Daniš a bolo 1:4. Domáci tréner poslal do hry trojicu nových hráčov, čo hru domácich oživilo. V 64´minúte po strate lopty v predu po rozohrávke sa dostali domáci do brejku, na ktorej konci bol Ondruš 2:4. Posledné slovo v zápase mal Prochádzka, keď jeho strela spoza šestnástky skončila v site. V záver mali výborné šance Jozef Daniš a Roman Vavro, ale gólom už neskončili.