žiaci: 6.apríl.2019 (sobota) o 12:30 hod:

TJ Slavoj Boleráz/Dobrá Voda - SFC Kopánka  2:0 (1:0)

góly: 35´- Tomáš Lopatka, 53´- Michal Turoň (pk)

žk: -

zostava: Lukáš Drobný - Michal Turoň (K), Tomáš Lopatka, Denis Kučerka, Marek Drobný, Jakub Buchan, Pavol Marko, Kristián Daniš, Lukáš Danko, Petra Danková, David Puškáš, Branislav Vadovič, Tomáš Valášek, Alex Antošík, Dominik Dárius Brna

V obojstranne kvalitnom zápase sa hra prelínala hore-dole. Naši boli od súpera o niečo nebezpečnejší. V 10´minúte sa za obranu hostí dostal Danko, ale nemal potrebnú rýchlosť, a preto nezakončil. Lopta sa napriek tomu dostala na hranici šestnástky k Buchanovi, ale jeho strela nemala razanciu, aby ohrozila brankára. Najväčšia šanca našich prišla v 25´minúte. Rohový kop našich prešiel celou pätkou až ku Kristiánovi Danišovi, a ten z troch krokov prekopol bránu. Už sa zdalo, že do kabín sa pôjde za nerozhodného stavu. V 35´minúte si povedal Lopatka, keď nevieš, čo s loptou, vystrel na bránu. Asi z 30 metrov poslal padajúcu loptu za chrbát brankára 1:0.

Úvod druhého polčasu patril hosťom, ktorý sa viac tlačili pred našu bránu. V 37´minúte podbehol Danko loptu, a tá sa dostala k hosťujúcemu útočníkovi. Ten sa rútil sám na nášho brankára. Lukáš Drobný však včas vybehol a zmenšil strelecký uhol a loptu vyrazil na rohový kop. V 39´minúte to skúšal z diaľky opäť Lopatka, ale tesne minul pravú tyč. V 53´minúte hostia zahrali v šestnástke rukou a nariadený pokutový kop bezpečne premenil Turoň. Päť minút pred koncom mal opäť na kopačke gól Kristián Daniš, keď si nabehol do šestnástky a prebral si prihrávku, ale zoči-voči brankárovi mieril vedľa brány.