21.kolo: Žiaci proti Krakovanom predviedli dokonalý obrat

21.kolo:

žiaci: 4.máj.2019 (sobota) o 14:30 hod:

TJ Slavoj Boleráz/Dobrá Voda - FK Krakovany  5:2 (0:2)

góly: 38´- Michal Turoň, 50´- Kristián Daniš, 51´- Jakub Buchan, 58´- Kristián Daniš, 67´- Kristián Daniš

zostava: Lukáš Drobný - Michal Turoň (K), Tomáš Lopatka, Denis Kučerka, Marek Drobný, Kristián Daniš, Lukáš Danko, Jakub Buchan, Pavol Marko, Šimon Vadovič, David Puškáš, Branislav Vadovič, Petra Danková, Dominik Dárius Brna, Tomáš Valášek

Hrali sme zápas s CFM JA Krakovany-Trebatice na D.Vode. Od začiatku sme vedeli ,že stretnutie bude vyrovnané, čomu nasvedčovalo aj postavenie v tabuľke. Do zápasu sme nastúpili od začiatku s tým, že ideme vyhrať!

Od prvej minúty sme zatlačili súpera a vytvorili si tlak, ale doplácali sme na naše slabé premieňanie šancí. Išli sme dvakrát sami na brankára. To sa nám vypomstilo v 22´minúte, keď hostia z prvého útoku na našu bránu strelili úvodný gól zápasu. V zápase sme ďalej dominovali herne, ale nedokázali sme premeniť niekoľko vyložených príležitostí. Naopak hostia nám uštedrili lekciu z efektivity a druhou strelou na našu bránu v 32´minúte zvýšili vedenie na 2:0.

Do druhého polčasu sme nastúpili s odhodlaním otočiť nepriaznivý stav zápasu aj zmenami v zostave, kde sme vsadili na ofenzívu a urobili niekoľko zmien. Od prvej minúty druhého polčasu sme dostali súpera pod obrovský tlak a v 38´minúte po peknej kombinačnej akcii znížil Turoň na 2:1. Bol to veľmi vydarený vstup do druhého polčasu, čo nám dodalo veľa energie a chalani zistili, že majú na to, aby v tejto časti otočili zápas. Obrovské príležitosti po pekných akciách zahodil L. Danko trikrát a K. Daniš. V 50´minúte prelomil streleckú smolu K. Daniš a vyrovnal na 2:2. O minútu neskôr  nás J. Buchan dostal do vedenia opäť po krásnej akcii celého útoku. Pokračovali sme vo veľmi dobrom tempe, za čo nám boli odmenou dva góly K. Daniša. Za tento výkon sme si určite zaslúžili výhru a chalani veľkú pochvalu.