3.kolo: "B" mužstvo si s Pavlicami body podelilo

TJ Slavoj Boleráz "B" - OZ TJ Družstevník Pavlice         1:1   (0:0)

gól: 73´- Dušan Chudý

žk: 60´ - Peter Zajíček

Zostava: David Miškovič - Martin Vavro, Peter Benca (85´- Martin Daniš), Peter Zajíček, Martin Miškovič, Marek Ostradický, Dušan Chudý, Marián Puschenreiter, Patrik Neštický, Marek Daniš (K), Viktor Šmidovič (69´- Michal Slamka)

V prvom polčase sme mali výborný vstup do zápasu. Už v 4´minúte vo veľkej šance trafil Marek Daniš loptu do brankára. Ešte stojí za zmienku hlavičkový pokus Martina Vavru, ale lopta skončila nad bránu. Od tej chvíli hra z našej strany upadla a hostia sa dostali do dobrých príležitostí.

V prestávke sme si povedali, že to treba zmeniť. Ale slová zostali v kabíne a začiatok druhého polčasu patril hosťom. Už v 51´minúte po strate lopty z ľavej strany prišiel center do šestnástky, kde boli dvaja hráči hostí nepokrytí a nemali problém skórovať 0:1. Od tej chvíli sa nám ťažšie rozbiehalo. Prišlo to až v 73´minúte. Na pretiahnutý center z ľavej strany k zadnej tyči si nabehol Dušan Chudý a bolo vyrovnané. Ďalší gól na kopačke mal Vavro, keď si nabehol za obranu, ale minul bránu. A keďže strelecké pokusy Chudého sa neujali, zápas sa skončil remízou.