5.kolo: S Pavlicami sa nám podaril dokonalý obrat

Gólovo sme sa presadili až v druhom polčase

muži B:

5. kolo

TJ Slavoj Boleráz "B" - TJ Družstevník Pavlice    4:1 (0:1)

góly: 60´- Jaroslav Daniš, 70´- Martin Daniš, 79´- Martin Miškovič, 81´- Kamil Kralič

žk: 66´- Patrik Neštický

zostava: Lukáš Vaško - Marek Daniš (K), Patrik Židek, Erik Kurinec, Michal Mikinič (46´- Martin Daniš), Marián Červenka, Jaroslav Daniš, Roman Vavro (46´- Patrik Neštický), Kristián Šige (75´- Martin Miškovič),Marián Puschenreiter, Kamil Kralič

V sobotu k nám prišlo kvalitné mužstvo z Pavlíc, ktorých pred sezónou posilnilo množstvo futbalistov z Pustých Ulán (tie sa rozpadli a z 5.ligy idú odznova od najnižšej súťaže). V prvom polčase boli hostia nebezpečnejší. V 38´minúte sa aj dostali do vedenia, keď nás z ľavej strany prečíslili a na prízemný center do pätky dorazil do siete Martin Dubovský.

Po zmene strán opäť hrýzli hostia a v dvoch príležitostiach nás podržal výborne chytajúci brankár Vaško. Potom sme prepli na vyššie obrátky. V 60´minúte si na centrovanú loptu zbehol Jaroslav Daniš a hlavou vyrovnal. O desať minút neskôr si zbehol za obranu striedajúci Martin Daniš a loptu poslal k vzdialenejšej tyči - 2:1. V 79´minúte sa presadil ďalší striedajúci hráč Martin Miškovič, pre ktorého už nebol problém doraziť v pätke loptu do prázdnej brány. Hostia už odpadli a dokonalý obrat zavŕšil o dve minúty Kamil Kralič.