6.kolo: Bez dvoch vylúčených hráčov sme remizovali s Dolnými Orešanmi

Víťazstvom sme sa posunuli na štvrtú priečku

6.kolo - 10.9.2016 (sobota) o 16:00 hod.:

TJ Slavoj Boleráz "B" - FK Sokol Dolné Orešany   4:4 (2:3)

góly: 19´- Patrik Neštický, 33´- Martin Daniš, 70´- Marek Daniš, 77´- Viktor Šmidovič

žk: 38´- Jozef Gergel, 60´- Martin Vavro

čk: 10´- Marián Červenka, 60´- Martin Vavro (po 2žk)

zostava: Lukáš Vaško (39´- Tomáš Vahalík) - Jozef Gergel (K), Marek Prochádzka, Marek Daniš, Marek Ostradický, Patrik Neštický (63´- Viktor Šmidovič), Martin Daniš, Marián Červenka, Erik Kurinec (44´- Filip Kormúth),  Marián Puschenreiter, Martin Vavro

Úvod zápasu sme nezachytili a spravili sme v obrane zopár chýb. Už v 5´minúte podbehol loptu Vaško a hosťujúci hráč dával do prázdnej brány. Už o pár minút si pomohol v šestnástke pridržaním Červenka. Rozhodca odpískal pokutový kop a nášho obrancu prísne vylúčil. V 19´minúte sa situácia opakovala na druhej strane, ale bez kariet. Pokutový kop sme Neštickým využili. Hostia však ihneď odpovedali, keď sa presadili z uhla krížnou strelou k bližšej tyči. Ale i na tento gól sme odpovedali, keď sa do brejku dostal Martin Daniš a bolo 2:3. Potom prišlo k dvom striedaniam na našej strane. Najprv Vahalík vystriedal v bráne Vaška, ktorému tento zápas nevyšiel. A ku koncu polčasu sme nútene striedali stopéra Erika Kurinca, ktorého trápil zadný stehenný sval (ešte v tejto sezóne nedohral ani jeden zápas).

Do druhého polčasu sme išli s cieľom vyrovnať. Naopak hostia hneď zvýšili gólom na 2:4, ktorý zaváňal ofsajdom. Hneď nato sme mohli znížiť, ale Martin Daniš sám pred brankárom zaváhal. Ten istý hráč mohol o chvílu sám na brankára, ale bol stiahnutý za dres, čo zostalo nepovšimnuté. Naopak za protesty putoval pod sprchy Martin Vavro. Zdalo sa byť rozhodnuté, ale my sme ani po tomto okami nezlomili. V 70´minúte sme využili situáciu, keď sa hostia venovali viac rozhodcom a do rozhodenej obrany sme zakombinovali a na konci bol Marek Daniš, ktorý prekonal hosťujúceho brankára. O sedem minút sme dokázali aj nemožné, keď hlavičkou vyrovnal Viktor Šmidovič. O dvoch hráčov sme dostávali hostí do zúfalstva. Mohli sme streliť aj víťazný gól, ale hostí zachránilo päť minút pred koncom brvno.

Zaujímavé stretnutie, ktoré rozhodcovia nezvládali po celý zápas.