8.kolo: Jednoznačná výhra nad Dolným Dubovým

8.kolo

4. október 2020 (nedeľa) o 14:30 hod.

TJ Družstevník Dolné Dubové - TJ Slavoj Boleráz "B"  0:7 (0:5)

góly: 3´- Marek Daniš, 9´- Martin Daniš, 20´- Martin Daniš, 22´- Filip Kormúth, 26´- Jaroslav Daniš (pk), 46´- Jaroslav Daniš, 88´- Jozef Daniš

žk: -

zostava: Marek Dekan - Peter Daniš, Filip Kormúth, Martin Daniš (80´- Marián Puschenreiter), Marek Daniš, Jaroslav Daniš (K), Juraj Rago (70´- Erik Kurinec), Jozef Daniš, Patrik Židek (46´- Vladimír Skýpala), Michal Tanáč, Roman Vavro

V Dolnom Dubovom bolo rozhodnuté už po polčase. Už v 3´minúte našiel centrom Židek na zadnej tyči Mareka Daniša, a ten hlavou otvoril skóre. V 9´minúte po strele Jaroslava Daniša tečoval loptu do siete Martin Daniš. Ten istý hráč v 20´minúte zvýšil na 3:0. V 22´minúte ukážková narážačka a gólové zakončenie Kormútha. V 26´minúte po faule na Mareka Daniša premenil pokutový kop Jaroslav Daniš.

Po zmene strán sme sa hneď dostali do šance, keď Kormúth dostal ideálnu loptu do uličky medzi domácich obrancov, ale trafil iba brankára. Následne zabojoval na hranici šestnástky Marek Daniš a Jaroslav Daniš lobom prekonal brankára 0:6. Domáci sa druhý polčas venovali hlavne bráneniu. Prehustili stred poľa a vychádzal im ofsajd systém. My sme však pohybom poľavili, a preto sme sa dlho nevedeli presadiť. Do zápasu sa po dlhej pauze zapríčinenej zranením dostal aj Puschenreiter. Mal aj gól na kopačke, ale zoči-voči domácemu brankárovi zaváhal. Až v závere stretnutia sa hlavou presadil Jozef Daniš.