Muži A: V prvom kole deľba bodov s Hornou Nitrou

1. kolo: TJ Slavoj Boleráz "A" - FC BANÍK Horná Nitra      1:1  (1:1)

gól: 6´- Marián Kolóny

žk: 22´- Marek Dráb, 70´- Miroslav Daniš

zostava: Michal Zachar - Peter Daniš, Richard Sekera, Pavol Mackovčín (K), Miroslav Daniš, Róbert Humel, Jaroslav Daniš, Martin Blaško, Marián Kolóny, Martin Srnec, Adam Kitta

Na prvý zápas v IV. lige bolo zvedavých približne 400 divákov. A bolo sa načo pozerať. Hneď od úvodu nasadili obe mužstvá vysoké tempo a viacero situácii zdvíhalo divákov zo sedadiel. My sme sa presadili už v 6´minúte, keď sa na centrovanú loptu do šestnástky položil Kolony a bolo 1:0. Dlho sme sa však netešili. Už o 4 minúty bolo vyrovnané, keď sme hosťom nechali v okolo šestnástky veľa priestoru. V prvom polčase sme mali viac z hry my. Do úniku sa dostával Kolony, ale z ľavej strany trafil spojnicu brány. Hosťujúci brankár musel riešiť viacero situácii, hlavne po množstve našich rohov.

V druhom dejstve sa pokračovalo vo vysokom tempe. Postupne hostia prebrali stred poľa a z toho plynulo viacero nebezpečných šancí pred našou bránkou. Najväčšiu spálili v 70´minúte, keď zo siedmich metrov hosťujúci hráč nepochopiteľne netrafil bránu. V závere sme sa dostali do šancí aj my, ale zostali nevyužité.