Proti Malackám sme dohrávali v deviatich a aj toľko sme dostali

Zápas sa odohral na umelej tráve v Plaveckom Štvrtku. Na zápas sme neprišli v optimálnej zostave a chýbalo viacero hráčov. Dokonca sme polčas dohrávali bez Poláka, ktorý to skúšal ešte nie po doliečení.

V druhom polčase sme mali na hrote náhradného brankára Vahalíka, ale gólovo sa presadil sa Guoth. A keď ten sa nechal v závere vylúčiť po kritike rozhodcu, dostali sme v posledných minutách ešte dva góly.

25.2.2018 (nedeľa) o 14:00 hod.: Malacky - Boleráz   9:1 (6:0)

gól: Erik Guoth

zostava: Michal Hrivňák - Jaroslav Daniš, Peter Daniš, Peter Líška, Martin Blaško, Marek Daniš, Erik Guoth, Miljan Milinkovič, Tomáš Vahalík, Jozef Polák, Radovan Klačo

Dňa 17. februára.2018 na umelej tráve v Galante sme odohrali dobré stretnutie s Galantou. Začiatok patril domácim, ktorí nás svojou aktívnou hrou zatlačili, ale postupne sa to herne vyrovnávalo. To sa ukázalo aj v závere polčasu, keď Blaško vyrovnal na 1:1.

V druhom polčase mali mierne navrch domáci, ale sme ich nepúšťali do gólových šancí. Až v 80´minúte sa im podarilo strhnúť víťazstvo na svoju stranu, keď sme si centrovanú loptu zrazili do vlastnej siete.

17.2.2018 (sobota) o 11:00 hod.: Galanta - Boleráz   2:1 (1:1)

góly: Martin Blaško

zostava: Michal Hrivňák (Tomáš Vahalík) - Jaroslav Daniš, Peter Daniš, Tomáš Bagi, Peter Líška, Martin Blaško, Marek Daniš, Erik Guoth, Ján Lošonský, Miljan Milinkovič, Marián Červenka (Patrik Židek)

Dňa 13. februára.2018 na umelej tráve v Galante sme v tréningovom tempe rozstrieľali mužstvo z Tešedíkova.

13.2.2018 (utorok) o 19:30 hod.: Tešedíkovo - Boleráz   0:8 (0:4)

góly: Martin Blaško-3, Erik Guoth-2, Peter Líška, Tomáš Bagi, Maroš Hutár

zostava: Tomáš Vahalík (Michal Hrivňák) - Maroš Hutár, Miroslav Daniš, Jaroslav Daniš, Tomáš Bagi, Peter Líška, Martin Blaško, Marek Daniš (Matej Hodulík), Erik Guoth, Ján Lošonský, Miljan Milinkovič

Dňa 4. februára.2018 na umelej tráve v Piešťanoch sme nestačili na Trebatice. Zostava bola oklieštená, nakoľko je v mužstve viacero zranených a do Piešťan sme okrem brankára išli bez náhradníkov.

4.2.2018 (nedeľa) o 13:00 hod.: Trebatice - Boleráz   2:1 (2:0)

zostava: Tomáš Vahalík (Michal Hrivňák) - Maroš Hutár, Miroslav Daniš, Jaroslav Daniš, Tomáš Bagi, Peter Líška, Martin Blaško, Patrik Židek, Matej Hodulík, Erik Guoth, Ján Lošonský

Dňa 27 januára.2018 na umelej tráve v Galante sme porazili Neded. Behavý futbal z oboch strán sme začali lepšie. Už na začiatku sa hlavou presadil Bagi. Potom mal samostatný únik Guoth, ale mieril len do žrde. Škvrnou prvého polčasu bolo nedohratie Mackovčína, ktorý po faule hráča Nededu musel trávnik opustiť a ísť do kabín.

V druhom polčase boli nebezpeční iba naši. Najprv zvýšil krížnou strelou Guoth. Potom Guoth preloboval bezmocného brankára, ale jeho strela išla iba do brvna, ale pri lopte bol prvý Bagi a dorazil do prázdnej siete. Štvrtý gól prišiel v závere po rohu. Hlavičku Mareka Daniša brankár vyrazil do brvna a následne loptu dorazil do siete Guoth.

27.1.2018 (sobota) o 17:00 hod.: Boleráz - Neded   4:0 (1:0)

góly: Tomáš Bagi-2, Erik Guoth-2

zostava: Michal Hrivňák (Tomáš Vahalík) - Maroš Hutár, Pavol Mackovčín (Peter Daniš), Miroslav Daniš, Jaroslav Daniš, Tomáš Bagi (Marek Daniš), Peter Líška, Martin Blaško, Erik Guoth, Radovan Klačo, Ján Lošonský (Matej Hodulík)

Dňa 20. januára.2018 na umelej tráve Lokomotívy Trnava porazili muži Zavar.

20.1.2018 (sobota) o 18:10 hod.: Boleráz - Zavar   3:2 (1:2)

góly: Tomáš Bagi, Pavol Mackovčín-2

zostava: Michal Hrivňák - Jozef Polák, Maroš Hutár, Adam Kitta, Peter Daniš, Miroslav Daniš, Jaroslav Daniš, Tomáš Bagi, Peter Líška, Martin Blaško, Pavol Mackovčín (Patrik Židek, Marián Červenka, Matej Hodulík)