Na turnaji v Dolnej Krupej tretí

Dňa 20. júna sme cestovali na turnaj do Dolnej Krupej za účasti mužstiev domácej Dolnej Krupej, ďalej Cífera, Smoleníc a nás. Počasie neprialo, ale napriek tomu sa turnaj odohral.

V prvom zápase s Cíferom sme do polčasu prehrávali 0:2 po individuálnych chybách. V druhom polčase sme dokázali vyrovnať.

V druhom zápase so Smolenicami sme viedli 1:0 aj 2:1, ale taktiež nepochopiteľné chyby nás stáli lepší výsledok.

Až v treťom zápase s domácimi sme sa rýchlo dostali do vedenia 3:0. Výhru sme už ustrážili a nakoniec sme zvíťazili 5:2. Hetrikom sa blysol Ivan Lančarič.

Domácej Dolnej Krupej ďakujeme za pozvanie.

Boleráz - Cífer   2:2 (0:2)     góly: Filip Herman, Filip Kolesík

Smolenice - Dolná Krupá   0:0

Smolenice - Boleráz   4:2 (1:1)   góly: Ivan Lančarič, Samuel Nemček

Cífer - Dolná Krupá   3:2 (0:2)

Cífer - Smolenice   2:2 (1:0)

Boleráz - Dolná Krupá   5:2 (3:1)   góly: Ivan Lančarič-3, Filip Herman, Filip Kolesík

Tabuľka
1. OŠK Smolenice 3 1 2 0 6:4 5
2. ŠK Cífer 3 1 2 0 7:6 5
3. TJ Slavoj Boleráz 3 1 1 1 9:8 4
4. OŠK Dolná Krupá 3 0 1 2 4:8 1

Najlepším hráčom turnaja bol z mužstva Smoleníc, najlepším brankárom z Cífera a najlepším strelcom so 4 gólmi náš Ivan Lančarič.

Zostava Boleráza: Damián Sliva (2011) -  Lukáš Cehlárik (2012), Filip Nídel (2011), Markus Hubínsky (2010), Adrián Janek (2011), Artur Chovanec (2010), Šimon Šimončič (2009), Matúš Machka (2009), Samuel Nemček (2010), Filip Kolesík (2010), Gregor Jurkovič (2009), Filip Herman (2008), Peter Petranský (2008), Ivan Lančarič (2010).