Slovnaft Cup 2.kolo: Pred početnou diváckou návštevou nebolo od senzácie ďaleko

TJ Slavoj Boleráz "A" - FC Spartak Trnava  1:1 (1:0),   2:4 pk

gól: 22´- Marek Planeta

žk: 24´- Tomáš Hlavna, 90´- Andrej Jedlička

čk: -

zostava: Andrej Jedlička - Peter Brestovanský, Dušan Dzíbela, Tomáš Bagi (76´- Martin Orihel, 89´- Erik Drozda), Filip Tomovič, Peter Líška (K), Alan Kukuč, Daniel Martinka (63´- Marco Kollár), Marek Planeta (63´- Ján Magdolén), Tomáš Hlavna, Kristián Vangel (63´- Miljan Milinković

Hráči sa na tento zápas dôkladne pripravovali. Súperovi zo Spartaka to poriadne sťažili. I keď herne mal súper navrch, gólové príležitosti si nevypracoval. Radosť domácich prišla v 22´- minúte, keď Líška lahodným centrom naservíroval Planetovi, a ten mieril presne k tyči. Hostia mali najväčšiu príležitosť o pár minút neskôr. Priamy kop skončil na brvne, a tak sa išlo do kabín za stavu 1:0.

Na druhý polčas tréner hostí poslal päticu nových hráčov. To sa prejavilo aj na hre, keď nás Spartak hlboko zatlačil. Gólové príležitosti si však nevypracoval. Až v 70´minúte prišlo vyrovnanie, keď si dal hlavou vlastný gól Bagi. Hostia sa už na obrat nezmohli a zápas skončil nerozhodne 1:1.