Dorastenci vyprášili Vrbové

TJ Slavoj Boleráz – MFK Vrbové 7:1 (4:1)

góly: 11´- Jurák Roman, 18´- Chudý Jozef, 24´- Daniš Jaroslav, 32´- Chudý Jozef, 48´- Chudý Jozef, 72´- Prochádzka Marek, 90´- Prochádzka Marek - 21´- Nikodem David

žk: 89´- Kurinec Martin

divákov: 200

rozhodovali: Haršány František, Lauko Peter

zostava TJ Slavoj Boleráz:

Poliak Adam – Puschenreiter Marián (66´- Kurinec Erik), Jurák Roman (58´- Prochádzka Marek), Chudý Jozef, Gergely Peter, Kurinec Martin, Záhora Jozef, Daniš Jaroslav (K), Chudý Dušan (76´- Taranda Jakub), Hrebík Miroslav (56´- Židek Patrik), Mihálik Tibor - Hetteš Štefan

tréner: Kitta Pavol

asistent trénera: Kurinec Peter

vedúci mužstva: Buček Miroslav

lekár: Vavro Roman

zostava MFK Vrbové:

Kuibík Ondrej - Urban Ondrej, Stolárik Daniel, Nosko Svetozár, Grivalský Matúš, Sabo Jozef, Lackovič Lukáš, Spál Erik, Braško Peter, Nykodem David (K), Višňovský Martin (56´ - Adamec Marián) - Čáp Ondrej

tréner: Bogora Jozef

vedúci mužstva: Bogora Jozef

V sobotu zvládli zápas dorastenci na výbornú. Od začiatku zápasu dominovali na ihrisku. Už v 11 minúte otvoril skóre Jurák. O sedem minút nato z priameho kopu trafil Chudý Jozef. Hostia nato hneď znížili z pokutového kopu na 2:1. To však netrvalo dlho, keď v 24 minúte zvyšoval na 3:1 z jedenástky Daniš Jaroslav a v 32 minúte uzatvoril polčas na 4:1 Chudý Jozef. V druhom polčase gólostroj z našej strany pokračoval, keď v 48 minúte trafil z priameho kopu opäť Chudý Jozef. Výsledok potom skrášlil dvoma gólmi striedajúci Prochádzka. Keďže už ďalšie šance v sieti neskončili a hosťujúcemu brankárovi pomohla aj konštrukcia brány, zápas sa skončil 7:1.