žk: 58´- Daniš Marek - 45´- Tolarovič Jozef, 77´- Žák Jaroslav

Pastucha Erik – Daniš Martin (46´- Daniš Jaroslav), Tanáč Štefan (K), Daniš Peter, Hrebík Michal, Petranský Peter, Daniš Marek (75´- Poliak Martin), Daniš Miroslav, Slamka Michal (46´- Vavra František), Zajíček Peter, Vőrőš Bohumil – Kurinec Martin, Trokan Juraj

Ševčík Peter – Tollarovič Jozef, Bobok Roman, Žák Jaroslav, Kosnáč Patrik, Kramár Tomáš, Ševčík Miloš, Kobza Marián, Križan Andrej (71´- Váry Jaroslav), Vajs Pavol (3´- Koteh Igor), Zachar Martin (K) – Kováč Peter, Tomašovič Stanislav

tréner: Ševčík Miloš

vedúci mužstva: Bačík Bohumil

lekár: Bačík Bohumil

Muži privítali na domácom štadióne mužstvo z Košolnej. Od samého začiatku sme mali hru vo svojich rukách. Hostia bránili so všetkými desiatymi hráčmi. Takže bolo jasné, že sa bude ťažko presadzovať. Prvú šancu sme si vytvorili hneď v úvode. Vőrőš nacentroval loptu do šestnástky, ale Daniš Marek hlavou minul bránu. Dve strely nevyšli ani Slamkovi. Ostatné strely brankár pochytal. Naopak prišiel trest. Hostia raz utiekli našej obrane, čo využili aj gólovo. Od tej chvíli hostia iba zdržovali. Až druhý polčas sme sa presadili aj my. Od úvodu druhého polčasu sa hostia dostali pod veľký tlak a iba odkopávali lopty. V 56´minúte v šestnástke faulovali Vőrőša, ktorý by išiel sám na brankára. Ponúknutú jedenástku využil Vávra. Bola len otázka času, kedy padne ďalší gól. O desať minút spoza šestnástky strelou po zemi k pravej žrdi nedal šancu brankárovi Daniš Jaroslav a bolo 2:1. Potom sme sa už gólovo nepresadili, aj keď šance boli. Hostia už nič nevymysleli, a tak tri body ostávajú doma.