V Kátlovciach remíza

FC Kátlovce - TJ Slavoj Boleráz 3:3 (2:0)

góly: 24´- Uváček Peter, 34´- Uváček Peter, 65´- Uváček Alan - 47´- Vőrőš Bohumil , 55´- Vávra František, 63´- Vőrőš Bohumil

žk: 10´- Uváček Roman, 17´- Vagovič Tomáš - 30´ - Hrebík Michal, 35´- Zajíček Peter

divákov: 150

zostava TJ Slavoj Boleráz:

Poliak Martin (31´- Bratina Vladimír) – Bukovský Viliam (K), Daniš Peter, Hrebík Michal, Petranský Peter, Daniš Marek, Daniš Miroslav, Slamka Michal (46´- Miklošovič Tomáš), Zajíček Peter, Vőrőš Bohumil, Vavra František ( 88´- Miškovič Martin) - Daniš Martin, Hubínsky Stanislav, Nádaský Rudolf

tréner: Kitta Emil

vedúci mužstva: Demovič Jozef

zostava FC Kátlovce:

Jurkas Miroslav - Rechtorík Pavol (68´- Proháska Jaroslav), Hlavatovič Marek, Krchnár Roman (68´- Hupka Daniel), Vyhlidal Martin (82´- Valent Lukáš), Uváček Roman, Uváček Peter (K), Uváček Alan, Gajarský Radovan, Sliva Miroslav, Vagovič Tomáš - Banič Peter

tréner: Petráš Vojtech

vedúci mužstva: Hracho Jozef

lekár: Doman Peter

Úvod zápasu patril nám, lenže sme si žiadne šance nevytvárali. Domáci sa dostali do šance po našich chybách, čo hneď aj využili. A do polčasu viedli 2:0. Druhý polčas sme sa do súpera pustili ako sa patrí. V 47´minúte hlavou znižoval Vőrőš. O osem minút vyrovnával Vavra. A o ďalších osem minút sme už viedli zásluhou Vőrőša, ktorý krížnou strelou prekonal brankára. Domáci kondične odpadli a len sa prizerali. Valil sa na nich jeden útok za druhým. Škoda, že sme už ďalší gól nedali. Šance na to boli stopercentné. Ešte sme mohli kopať čistú jedenástku, ale to by tam nemohol byť rozhodca, ktorého meno všetci poznáte. Domácim sa nakoniec podarilo vyrovnať, keď sme neodkopli v šestnástke loptu. Aj napriek tomu sa nemáme čo hanbiť aj keď nás môže remíza mrzieť. Mali sme na víťazstvo. To môžme dosiahnúť už v najbližšom domácom zápase proti Zelenču.