Šmalinský Adam (K) - Čech Ľubomír, Imre Ladislav, Čech Martin, Vavro Roman (61´- Hafrovičová Lenka), Vaško Lukáš, Ostradický Marek (Hetteš Milan), Beneš Denis, Petrovič Pavol, Izrael Samuel, Kormúth Filip

zostava TJ Družstevník Brestovany:

Kuchta Adam - Cisar Patrik (55´- Kolátor Martin), Hrašna Miloš, Buška Matúš, Záhončík Martin, Štefunko Simon, Tandlmayer Ľuboš (K), Škrobák Ľuboš, Dorčiak Dávid, Sládeček Martin, Kostolanský Filip

tréner: Pikna Ľuboš

vedúci mužstva: Gabriel František

Súťaž v sobotu odštartovali aj naši žiačikové. Boli sme zvedaví, ako sa zaobídu bez minulosezónnych opôr, ktoré vyšli do dorastu. I napriek tomu to bol zaujímavý futbal. Tí čo prišli na zápas mohli mať z našich chlapcov radosť. Mali sme loptu častejšie na kopačkách ako súper a boli sme častejšie na ich polovičke. Bolo vidieť, že chlapci sú kolektív a vedia si nahrať. Každý jeden bojoval. Prvý gól sme zaznamenali na konci prvého polčasu, o ktorý sa postaral Filip Kormúth. Druhý polčas sa už dohrával iba na súperovej strane. Naši si vypracovávali pekné akcie. V 46´minúte z ľavej strany sa pokúsil centrovať Filip Kormúth, ale na prekvapenie všetkých centrovaná lopta skončila v bráne a bolo 2:0. Dlho sme čakať nemuseli a skóre sa menilo opäť. Loptu po ľavej strane potiahol Kormúth. Presným centrom našiel Beneša a ten z prvej trafil perfekne k žrdi. Bola to nádherná akcia s excelentným zakončením ako z učebnice. Žiaci zaknihovali prvé víťazstvo a v tabuľke sú na štvrtom mieste. V stredu nás čaká Cífer.