22.kolo: Sezónu sme ukončili víťazstvom v Ružindole

22.kolo - 10.6.2017 (sobota) o 10:30 hod.:
TJ Družstevník Ružindol - TJ Slavoj Boleráz    2:7 (2:4)

góly: 18´- Matúš Buchan, 19´- Jakub Buchan, 21´- Kristián Lančarič, 25´- Matúš Buchan, 26´- Sebastián Daniš, 40´- Kristián Lančarič, 46´- Jakub Buchan

žk: -

čk: -

zostava: Tomáš Valášek - Michal Turoň (K)Jakub Buchan, Peter Hlavačka, Sebastián Daniš, Matúš Buchan, Peter Petranský, Teodor Urban, Tomáš Mažgút, Kristián Lančarič

Na začiatku zápasu sme mali dve výborné šance. Najprv strela Jakuba Buchana bola mierená do stredu brány, ktorú brankár vyrazil do brvna. V druhej sa ocitol Teodor Urban, ale chýbala mu rýchlosť, aby samostatný nájazd doviedol do úspešného konca. Potom sme pykali. Najprv sme nechali veľa priestoru domácemu Ilavskému, ktorý nádherne trafil a bolo 1:0. Hneď nato sme po zlej rozohrávke dostali druhý gól. Zdalo sa byť, že v tých chvíľach to bude ťažký zápas. Naštartoval nás gól z 18´minúty, keď si našiel priestor pred brankárom Matúš Buchan a povedľa brankára znížil. O minútu nato sa v strede poľa presadil jeho brat Jakub a strelou k opačnej tyči vyrovnal. V závere polčasu sme dokončili zvrat v zápase. 21´minúte sa presadil Lančarič, ktorý využil svoj dôraz pred brankárom. Bodku za polčasom dal gólom Matúš Buchan.

Druhý polčas bol pokračovaním záveru prvého. Hneď z prvej strely prekvapil domáceho brankára Sebastián Daniš. V 40´minúte sa po rohovom kope presadil hlavou Kristián Lančarič. V závere zápasu podnikol útočnú snahu Turoň od vlastného bránkoviska. Prešiel až k bránke súpera, kde sme až na tretí pokus dostali loptu do siete zásluhou Jakuba Buchana.