4.kolo: Prvé víťazstvo v sezóne po zápase s Dolnou Krupou

4.kolo

14. september 2019 (sobota) o 10:30 hod.

TJ Slavoj Boleráz - OŠK Dolná Krupá    4:2 (4:0)

góly: 3´- Filip Herman, 5´- Filip Kolesík, 16´- Filip Herman, 24´- Samuel Nemček

žk: -

zostava: Damián Sliva - Lukáš Cehlárik, Filip Nídel, Marcus Hubínsky, Adrián Janek, Artur Chovanec, Matúš Machka, Samuel Nemček, Filip Kolesík, Zachariáš Vrlák, Filip Klementovič, Gregor Jurkovič, Michal Horváth, Filip Herman, Alex Královič, Peter Petranský (K), Eduard Krištofík

Prvý polčas začal ako z rozprávky. Naša aktivita priniesla aj rýchle góly. Využili sme zaváhanie hosťujúcej obrany, z čoho pramenili hneď dva góly a bolo 2:0. To nám dodalo krídla, z čoho ťažil v 16´minúte Herman a bolo 3:0. Bodku za polčasom dal umiestnenou strelou z diaľky Nemček.

Druhý polčas sme hrali proti vetru a aktivitu prevzali hostia. Podarilo sa im znížiť na konečných 4:2.

Marek Daniš, tréner Slavoja: "Dnes som očakával vyrovnané stretnutie, keďže sme so súperom odohrali množstvo prípravných stretnutí. Až vo 4. kole som mal optimálnu zostavu oproti predošlým kolám, keďže nikto zo základnej zostavy nechýbal. Prvý polčas sme hrali výborne a na pár okamihov sme súpera k ničomu nepustili. Upozorňoval som chalanov cez polčas, že ešte nie je koniec zápasu a treba to odmakať. Hosťom sme ponúkli možnosť znížiť. Bolo to aj zapríčinené tým, že náš kapitán mal zdravotné problémy a musel som ho aj na nejaký čas stiahnúť. Hostí gól nabudil a boli dosť nebezpeční. Za stavu 4:2 som kapitána dal do hry aj s bolesťami brucha a už do konca sme výsledok ustrážili".