Bestrent cup 2.kolo: Po prehre so Zelenčom v pohári končíme

TJ Slavoj Boleráz "B" - ŠK SLávia Zeleneč   3:5 (0:1)

góly: 58´- Michal Tanáč, 68´- Michal Tanáč, 89´- Martin Daniš

žk: -

zostava: Marek Dekan - Peter Daniš, Marek Daniš, Jozef Daniš, Jaroslav Daniš (K) (75´- Samuel Vrlák), Filip Kormúth (55´- Martin Daniš), Patrik Židek, Martin Vavro (68´- Marco Kalivoda), Kristián Šige, Michal Tanáč, Erik Kurinec

V druhom kole sme narazili na kvalitného súpera, ktorý hral v predchádzajúcej sezóne o špicu v 6. lige. Prvý polčas moc šancí nepriniesol. Za domácich mal šancu po pretiahnutom centri Marek Daniš, ale strela z prvej nemala razanciu a brankár si s ňou poradil. Hostia sa presadili až v 34´minúte po nákope za obranu si zbehol Horváth a bolo 0:1.

Druhý polčas sme začali katastrofále. V rozmedzí desiatych minutách sme súperovi dovolili alebo skôr darovali tri góly a dalo sa povedať za stavu 0:4 bolo po zápase. Do hry nás vrátil Miško Tanáč dvomi gólmi. V predposlednej minúte skorigoval Martin Daniš na 3:4. V poslednej minúte hostia kopali priamy kop, ktorý brankár vyrazil pred seba a hosťujúci Pavelek bez problémov spečatil na 3:5.

V druhom polčase sme mali ešte viacero šancí, ktoré sme nevyužili a skúsenejší hostia nás po našich chybách vytrestali. Hosťom gratulujeme k postupu a my sa teraz budeme sústrediť na ďalšiu sezónu, keď už najbližšiu nedeľu cestujeme do Modranky.