Slovnaft Cup: V kvalitnom zápase sme nestačili na Myjavu

TJ Slavoj Boleráz "A" - Spartak Myjava   0:3 (0:1)

góly: -

žk: -

zostava: Andrej Jedlička - Peter Brestovanský, Matej Jakabovič, Dušan Dzíbela, Miljan Milinković (75´- Martin Orihel), Kristián Vangel, Filip Tomovič, Tomáš Bagi, Marco Kollár, Matúš Klenkovič (56´- Martin Blaško), Erik Guoth

Začiatok zápasu patril hosťom, ale zo svojej iniciatívy nič nevyťažili. Potom sa hra vyrovnala. Do veľkej príležitosti sa dostal Guoth, ale hosťujúci brankár ho vychytal. Hostia nakoniec išli do vedenia v závere polčasu. Po našej pravej strane prišiel center do pätky a hosťujúci Mareš skóroval.

Druhý polčas sme chceli s výsledkom niečo urobiť, ale zabrzdil nás lacný gól. V 55´minúte po štandartke z pravej strany poslal hosťujúci Pekár loptu na prednú tyč, ktorá skončila v sieti. To hostí upokojilo a v 83´minúte spečatil ich víťazstvo na 0:3 opäť Pekár.