MUŽI
sezóna 2017/2018
KONEČNÁ TABUĽKA - IV. liga SZ 2016-2017 | |||||||||
1. | OFK Malženice | 26 | 21 | 4 | 1 | 76:15 | 67 | +28 | |
2. | ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske | 26 | 15 | 7 | 4 | 62:25 | 52 | +13 | |
3. | Spartak Myjava | 26 | 15 | 6 | 5 | 57:24 | 51 | +12 | |
4. | OK Častkovce | 26 | 15 | 5 | 6 | 65:29 | 50 | +11 | |
5. | FK TEMPO Partizánske | 26 | 12 | 5 | 9 | 38:30 | 41 | +2 | |
6. | MFK Vrbové | 26 | 11 | 7 | 8 | 39:39 | 40 | +1 | |
7. | TJ Slavoj Boleráz | 26 | 9 | 8 | 9 | 38:36 | 35 | -4 | |
8. | ŠK BLAVA 1928 Jaslovské Bohunice | 26 | 8 | 8 | 10 | 33:39 | 32 | -7 | |
9. | FC Slovan Hlohovec | 26 | 9 | 5 | 12 | 36:48 | 32 | -7 | |
10. | TJ Partizán Domaniža | 26 | 8 | 6 | 12 | 31:52 | 30 | -9 | |
11. | TJ Partizán Prečín | 26 | 7 | 6 | 13 | 40:64 | 27 | -12 | |
12. | OŠK Trenčianske Stankovce | 26 | 7 | 3 | 16 | 33:55 | 24 | -15 | |
13. | TJ Iskra Holíč | 26 | 5 | 3 | 18 | 23:65 | 18 | -21 | |
14. | TJ Družstevník Veľké Kostoľany | 26 | 2 | 3 | 21 | 18:68 | 9 | -30 | |
15. | MFK Nová Dubnica | odstúpené | |||||||
16. | MŠK Trenčianske Teplice | odstúpené |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1977-1978 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 30 | 19 | 8 | 3 | 71:17 | 46 | |
2. | Slavoj Boleráz | 30 | 20 | 3 | 7 | 74:32 | 43 | |
3. | Pozemné stavby Biely Kostol | 30 | 16 | 8 | 6 | 55:22 | 40 | |
4. | Družstevník Ružindol | 30 | 16 | 7 | 7 | 64:36 | 39 | |
5. | Družstevník Cífer | 30 | 18 | 1 | 11 | 70:43 | 37 | |
6. | Družstevník Zvončín | 30 | 15 | 7 | 8 | 56:33 | 37 | |
7. | Slavoj Trnava | 30 | 12 | 7 | 11 | 51:44 | 31 | |
8. | Družstevník Košolná | 30 | 11 | 6 | 13 | 44:37 | 28 | |
9. | Družstevník Zeleneč B | 30 | 13 | 2 | 15 | 43:53 | 28 | |
10. | Družstevník Opoj | 30 | 11 | 6 | 13 | 48:68 | 28 | |
11. | Družstevník Kátlovce | 30 | 11 | 5 | 14 | 52:67 | 27 | |
12. | Družstevník Voderady | 30 | 9 | 6 | 15 | 44:60 | 24 | |
13. | Družstevník Bíňovce | 30 | 9 | 5 | 16 | 52:64 | 23 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 30 | 7 | 3 | 20 | 34:79 | 17 | |
15. | Družstevník Dolné Dubové | 30 | 7 | 2 | 21 | 36:82 | 16 | |
16. | Družstevník Lošonec | 30 | 6 | 4 | 20 | 30:88 | 16 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1977-1978 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 30 | 19 | 8 | 3 | 71:17 | 46 | |
2. | Slavoj Boleráz | 30 | 20 | 3 | 7 | 74:32 | 43 | |
3. | Pozemné stavby Biely Kostol | 30 | 16 | 8 | 6 | 55:22 | 40 | |
4. | Družstevník Ružindol | 30 | 16 | 7 | 7 | 64:36 | 39 | |
5. | Družstevník Cífer | 30 | 18 | 1 | 11 | 70:43 | 37 | |
6. | Družstevník Zvončín | 30 | 15 | 7 | 8 | 56:33 | 37 | |
7. | Slavoj Trnava | 30 | 12 | 7 | 11 | 51:44 | 31 | |
8. | Družstevník Košolná | 30 | 11 | 6 | 13 | 44:37 | 28 | |
9. | Družstevník Zeleneč B | 30 | 13 | 2 | 15 | 43:53 | 28 | |
10. | Družstevník Opoj | 30 | 11 | 6 | 13 | 48:68 | 28 | |
11. | Družstevník Kátlovce | 30 | 11 | 5 | 14 | 52:67 | 27 | |
12. | Družstevník Voderady | 30 | 9 | 6 | 15 | 44:60 | 24 | |
13. | Družstevník Bíňovce | 30 | 9 | 5 | 16 | 52:64 | 23 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 30 | 7 | 3 | 20 | 34:79 | 17 | |
15. | Družstevník Dolné Dubové | 30 | 7 | 2 | 21 | 36:82 | 16 | |
16. | Družstevník Lošonec | 30 | 6 | 4 | 20 | 30:88 | 16 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda skupina B 1978-1979 | ||||||||
1. | Slavoj Boleráz | 30 | 20 | 8 | 2 | 77:25 | 48 | |
2. | Družstevník Cífer | 30 | 19 | 6 | 4 | 71:36 | 44 | |
3. | Družstevník Zvončín | 30 | 17 | 5 | 8 | 65:21 | 39 | |
4. | Vinohradník Suchá nad Parnou | 30 | 17 | 5 | 8 | 56:29 | 39 | |
5. | Družstevník Majcichov | 30 | 17 | 5 | 8 | 53:30 | 39 | |
6. | Pozemné stavby Biely Kostol | 30 | 14 | 11 | 5 | 39:24 | 39 | |
7. | Družstevník Voderady | 30 | 13 | 4 | 13 | 46:45 | 30 | |
8. | Družstevník Zeleneč B | 30 | 11 | 7 | 12 | 44:50 | 29 | |
9. | Slavoj Trnava | 30 | 9 | 8 | 13 | 41:48 | 26 | |
10. | Družstevník Košolná | 30 | 10 | 6 | 14 | 39:46 | 26 | |
11. | Družstevník Ružindol | 30 | 7 | 10 | 13 | 35:44 | 24 | |
12. | Družstevník Opoj | 30 | 9 | 6 | 15 | 43:53 | 24 | |
13. | Družstevník Kátlovce | 30 | 10 | 3 | 17 | 33:54 | 23 | |
14. | Družstevník Dlhá | 30 | 5 | 9 | 16 | 34:69 | 19 | |
15. | Družstevník Bíňovce | 30 | 7 | 3 | 20 | 30:68 | 17 | |
16. | Družstevník Vlčkovce | 30 | 5 | 4 | 21 | 34:98 | 14 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1977-1978 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 30 | 19 | 8 | 3 | 71:17 | 46 | |
2. | Slavoj Boleráz | 30 | 20 | 3 | 7 | 74:32 | 43 | |
3. | Pozemné stavby Biely Kostol | 30 | 16 | 8 | 6 | 55:22 | 40 | |
4. | Družstevník Ružindol | 30 | 16 | 7 | 7 | 64:36 | 39 | |
5. | Družstevník Cífer | 30 | 18 | 1 | 11 | 70:43 | 37 | |
6. | Družstevník Zvončín | 30 | 15 | 7 | 8 | 56:33 | 37 | |
7. | Slavoj Trnava | 30 | 12 | 7 | 11 | 51:44 | 31 | |
8. | Družstevník Košolná | 30 | 11 | 6 | 13 | 44:37 | 28 | |
9. | Družstevník Zeleneč B | 30 | 13 | 2 | 15 | 43:53 | 28 | |
10. | Družstevník Opoj | 30 | 11 | 6 | 13 | 48:68 | 28 | |
11. | Družstevník Kátlovce | 30 | 11 | 5 | 14 | 52:67 | 27 | |
12. | Družstevník Voderady | 30 | 9 | 6 | 15 | 44:60 | 24 | |
13. | Družstevník Bíňovce | 30 | 9 | 5 | 16 | 52:64 | 23 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 30 | 7 | 3 | 20 | 34:79 | 17 | |
15. | Družstevník Dolné Dubové | 30 | 7 | 2 | 21 | 36:82 | 16 | |
16. | Družstevník Lošonec | 30 | 6 | 4 | 20 | 30:88 | 16 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1977-1978 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 30 | 19 | 8 | 3 | 71:17 | 46 | |
2. | Slavoj Boleráz | 30 | 20 | 3 | 7 | 74:32 | 43 | |
3. | Pozemné stavby Biely Kostol | 30 | 16 | 8 | 6 | 55:22 | 40 | |
4. | Družstevník Ružindol | 30 | 16 | 7 | 7 | 64:36 | 39 | |
5. | Družstevník Cífer | 30 | 18 | 1 | 11 | 70:43 | 37 | |
6. | Družstevník Zvončín | 30 | 15 | 7 | 8 | 56:33 | 37 | |
7. | Slavoj Trnava | 30 | 12 | 7 | 11 | 51:44 | 31 | |
8. | Družstevník Košolná | 30 | 11 | 6 | 13 | 44:37 | 28 | |
9. | Družstevník Zeleneč B | 30 | 13 | 2 | 15 | 43:53 | 28 | |
10. | Družstevník Opoj | 30 | 11 | 6 | 13 | 48:68 | 28 | |
11. | Družstevník Kátlovce | 30 | 11 | 5 | 14 | 52:67 | 27 | |
12. | Družstevník Voderady | 30 | 9 | 6 | 15 | 44:60 | 24 | |
13. | Družstevník Bíňovce | 30 | 9 | 5 | 16 | 52:64 | 23 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 30 | 7 | 3 | 20 | 34:79 | 17 | |
15. | Družstevník Dolné Dubové | 30 | 7 | 2 | 21 | 36:82 | 16 | |
16. | Družstevník Lošonec | 30 | 6 | 4 | 20 | 30:88 | 16 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
KONEČNÁ TABUĽKA - Okresné majstrovstvá 1979-1980 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 30 | 19 | 6 | 5 | 70:31 | 44 | |
2. | Družstevník Trakovice | 30 | 14 | 9 | 7 | 47:32 | 37 | |
3. | Slavoj Boleráz | 30 | 16 | 4 | 10 | 54:34 | 36 | |
4. | Družstevník Naháč | 30 | 16 | 3 | 11 | 57:46 | 35 | |
5. | Družstevník Veľké Kostoľany | 30 | 14 | 5 | 11 | 40:32 | 33 | |
6. | Chemolak Smolenice | 30 | 13 | 6 | 11 | 62:43 | 32 | |
7. | Družstevník Bučany | 30 | 13 | 5 | 12 | 50:45 | 31 | |
8. | Družstevník Malženice | 30 | 13 | 5 | 12 | 49:46 | 31 | |
9. | Družstevník Dráhovce | 30 | 11 | 7 | 12 | 49:49 | 29 | |
10. | Družstevník Križovany | 30 | 12 | 4 | 14 | 42:55 | 28 | |
11. | Družstevník Zavar | 30 | 11 | 5 | 14 | 39:44 | 27 | |
12. | Družstevník Ratnovce | 30 | 12 | 3 | 15 | 47:54 | 27 | |
13. | Družstevník Brestovany | 30 | 11 | 4 | 15 | 46:52 | 26 | |
14. | Družstevník Veselé | 30 | 11 | 4 | 15 | 34:48 | 26 | |
15. | Družstevník Siladice | 30 | 9 | 4 | 17 | 41:59 | 22 | |
16. | Družstevník Ostrov | 30 | 5 | 6 | 19 | 29:86 | 16 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1977-1978 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 30 | 19 | 8 | 3 | 71:17 | 46 | |
2. | Slavoj Boleráz | 30 | 20 | 3 | 7 | 74:32 | 43 | |
3. | Pozemné stavby Biely Kostol | 30 | 16 | 8 | 6 | 55:22 | 40 | |
4. | Družstevník Ružindol | 30 | 16 | 7 | 7 | 64:36 | 39 | |
5. | Družstevník Cífer | 30 | 18 | 1 | 11 | 70:43 | 37 | |
6. | Družstevník Zvončín | 30 | 15 | 7 | 8 | 56:33 | 37 | |
7. | Slavoj Trnava | 30 | 12 | 7 | 11 | 51:44 | 31 | |
8. | Družstevník Košolná | 30 | 11 | 6 | 13 | 44:37 | 28 | |
9. | Družstevník Zeleneč B | 30 | 13 | 2 | 15 | 43:53 | 28 | |
10. | Družstevník Opoj | 30 | 11 | 6 | 13 | 48:68 | 28 | |
11. | Družstevník Kátlovce | 30 | 11 | 5 | 14 | 52:67 | 27 | |
12. | Družstevník Voderady | 30 | 9 | 6 | 15 | 44:60 | 24 | |
13. | Družstevník Bíňovce | 30 | 9 | 5 | 16 | 52:64 | 23 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 30 | 7 | 3 | 20 | 34:79 | 17 | |
15. | Družstevník Dolné Dubové | 30 | 7 | 2 | 21 | 36:82 | 16 | |
16. | Družstevník Lošonec | 30 | 6 | 4 | 20 | 30:88 | 16 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1977-1978 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 30 | 19 | 8 | 3 | 71:17 | 46 | |
2. | Slavoj Boleráz | 30 | 20 | 3 | 7 | 74:32 | 43 | |
3. | Pozemné stavby Biely Kostol | 30 | 16 | 8 | 6 | 55:22 | 40 | |
4. | Družstevník Ružindol | 30 | 16 | 7 | 7 | 64:36 | 39 | |
5. | Družstevník Cífer | 30 | 18 | 1 | 11 | 70:43 | 37 | |
6. | Družstevník Zvončín | 30 | 15 | 7 | 8 | 56:33 | 37 | |
7. | Slavoj Trnava | 30 | 12 | 7 | 11 | 51:44 | 31 | |
8. | Družstevník Košolná | 30 | 11 | 6 | 13 | 44:37 | 28 | |
9. | Družstevník Zeleneč B | 30 | 13 | 2 | 15 | 43:53 | 28 | |
10. | Družstevník Opoj | 30 | 11 | 6 | 13 | 48:68 | 28 | |
11. | Družstevník Kátlovce | 30 | 11 | 5 | 14 | 52:67 | 27 | |
12. | Družstevník Voderady | 30 | 9 | 6 | 15 | 44:60 | 24 | |
13. | Družstevník Bíňovce | 30 | 9 | 5 | 16 | 52:64 | 23 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 30 | 7 | 3 | 20 | 34:79 | 17 | |
15. | Družstevník Dolné Dubové | 30 | 7 | 2 | 21 | 36:82 | 16 | |
16. | Družstevník Lošonec | 30 | 6 | 4 | 20 | 30:88 | 16 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda skupina B 1978-1979 | ||||||||
1. | Slavoj Boleráz | 30 | 20 | 8 | 2 | 77:25 | 48 | |
2. | Družstevník Cífer | 30 | 19 | 6 | 4 | 71:36 | 44 | |
3. | Družstevník Zvončín | 30 | 17 | 5 | 8 | 65:21 | 39 | |
4. | Vinohradník Suchá nad Parnou | 30 | 17 | 5 | 8 | 56:29 | 39 | |
5. | Družstevník Majcichov | 30 | 17 | 5 | 8 | 53:30 | 39 | |
6. | Pozemné stavby Biely Kostol | 30 | 14 | 11 | 5 | 39:24 | 39 | |
7. | Družstevník Voderady | 30 | 13 | 4 | 13 | 46:45 | 30 | |
8. | Družstevník Zeleneč B | 30 | 11 | 7 | 12 | 44:50 | 29 | |
9. | Slavoj Trnava | 30 | 9 | 8 | 13 | 41:48 | 26 | |
10. | Družstevník Košolná | 30 | 10 | 6 | 14 | 39:46 | 26 | |
11. | Družstevník Ružindol | 30 | 7 | 10 | 13 | 35:44 | 24 | |
12. | Družstevník Opoj | 30 | 9 | 6 | 15 | 43:53 | 24 | |
13. | Družstevník Kátlovce | 30 | 10 | 3 | 17 | 33:54 | 23 | |
14. | Družstevník Dlhá | 30 | 5 | 9 | 16 | 34:69 | 19 | |
15. | Družstevník Bíňovce | 30 | 7 | 3 | 20 | 30:68 | 17 | |
16. | Družstevník Vlčkovce | 30 | 5 | 4 | 21 | 34:98 | 14 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1977-1978 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 30 | 19 | 8 | 3 | 71:17 | 46 | |
2. | Slavoj Boleráz | 30 | 20 | 3 | 7 | 74:32 | 43 | |
3. | Pozemné stavby Biely Kostol | 30 | 16 | 8 | 6 | 55:22 | 40 | |
4. | Družstevník Ružindol | 30 | 16 | 7 | 7 | 64:36 | 39 | |
5. | Družstevník Cífer | 30 | 18 | 1 | 11 | 70:43 | 37 | |
6. | Družstevník Zvončín | 30 | 15 | 7 | 8 | 56:33 | 37 | |
7. | Slavoj Trnava | 30 | 12 | 7 | 11 | 51:44 | 31 | |
8. | Družstevník Košolná | 30 | 11 | 6 | 13 | 44:37 | 28 | |
9. | Družstevník Zeleneč B | 30 | 13 | 2 | 15 | 43:53 | 28 | |
10. | Družstevník Opoj | 30 | 11 | 6 | 13 | 48:68 | 28 | |
11. | Družstevník Kátlovce | 30 | 11 | 5 | 14 | 52:67 | 27 | |
12. | Družstevník Voderady | 30 | 9 | 6 | 15 | 44:60 | 24 | |
13. | Družstevník Bíňovce | 30 | 9 | 5 | 16 | 52:64 | 23 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 30 | 7 | 3 | 20 | 34:79 | 17 | |
15. | Družstevník Dolné Dubové | 30 | 7 | 2 | 21 | 36:82 | 16 | |
16. | Družstevník Lošonec | 30 | 6 | 4 | 20 | 30:88 | 16 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1977-1978 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 30 | 19 | 8 | 3 | 71:17 | 46 | |
2. | Slavoj Boleráz | 30 | 20 | 3 | 7 | 74:32 | 43 | |
3. | Pozemné stavby Biely Kostol | 30 | 16 | 8 | 6 | 55:22 | 40 | |
4. | Družstevník Ružindol | 30 | 16 | 7 | 7 | 64:36 | 39 | |
5. | Družstevník Cífer | 30 | 18 | 1 | 11 | 70:43 | 37 | |
6. | Družstevník Zvončín | 30 | 15 | 7 | 8 | 56:33 | 37 | |
7. | Slavoj Trnava | 30 | 12 | 7 | 11 | 51:44 | 31 | |
8. | Družstevník Košolná | 30 | 11 | 6 | 13 | 44:37 | 28 | |
9. | Družstevník Zeleneč B | 30 | 13 | 2 | 15 | 43:53 | 28 | |
10. | Družstevník Opoj | 30 | 11 | 6 | 13 | 48:68 | 28 | |
11. | Družstevník Kátlovce | 30 | 11 | 5 | 14 | 52:67 | 27 | |
12. | Družstevník Voderady | 30 | 9 | 6 | 15 | 44:60 | 24 | |
13. | Družstevník Bíňovce | 30 | 9 | 5 | 16 | 52:64 | 23 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 30 | 7 | 3 | 20 | 34:79 | 17 | |
15. | Družstevník Dolné Dubové | 30 | 7 | 2 | 21 | 36:82 | 16 | |
16. | Družstevník Lošonec | 30 | 6 | 4 | 20 | 30:88 | 16 |
KONEČNÁ TABUĽKA - III. trieda Západ 1976-1977 | ||||||||
1. | Stavbár Modranka B | 26 | 19 | 4 | 3 | 74:21 | 42 | |
2. | Družstevník Košolná | 26 | 19 | 2 | 5 | 62:28 | 40 | |
3. | Družstevník Voderady | 26 | 14 | 6 | 6 | 57:39 | 34 | |
4. | Slavoj Boleráz | 26 | 13 | 4 | 9 | 47:30 | 30 | |
5. | TJ Sokol Trstín | 26 | 11 | 7 | 8 | 77:48 | 29 | |
6. | Družstevník Cífer | 26 | 10 | 8 | 8 | 41:34 | 28 | |
7. | Družstevník zeleneč B | 26 | 10 | 7 | 9 | 35:40 | 27 | |
8. | Družstevník Opoj | 26 | 10 | 5 | 11 | 64:49 | 25 | |
9. | Družstevník Biely Kostol | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:46 | 24 | |
10. | Družstevník Horné Dubové | 26 | 7 | 8 | 11 | 51:54 | 22 | |
11. | Družstevník Zvončín | 26 | 7 | 7 | 12 | 32:53 | 21 | |
12. | Družstevník Dechtice | 26 | 7 | 6 | 13 | 37:60 | 20 | |
13. | Družstevník Jaslovské Bohunice | 26 | 6 | 2 | 18 | 37:83 | 14 | |
14. | Družstevník Vlčkovce | 26 | 3 | 2 | 21 | 20:94 | 8 |
LISTINA STRELCOV | |
9 gólov | Tomáš Bagi |
9 gólov | Erik Guoth |
5 gólov | Radovan Klačo |
4 góly | Pavol Mackovčín |
3 góly | Jozef Polák |
2 góly | Marek Daniš |
2 góly | Ján Lošonský |
1 gól | Michal Németh |
1 gól | Martin Lalík |
1 gól | Maroš Hutár |
1 gól | Martin Blaško |
1 gól | Miroslav Daniš |
ŽLTÉ KARTY | |
6 žk | Radovan Klačo |
5 žk | Erik Guoth |
4 žk | Tomáš Bagi |
3 žk | Ján Lošonský |
3 žk | Pavol Mackovčín |
3 žk | Martin Blaško |
3 žk | Marek Daniš |
2 žk | Peter Daniš |
2 žk | Maroš Hutár |
2 žk | Peter Líška |
2 žk | Miroslav Daniš |
1 žk | Jozef Polák |
1 žk | Miljan Milinković |
1 žk | Tomáš Vahalík |
ČERVENÉ KARTY | |
1 čk | Maroš Hutár |
1 čk | Pavol Mackovčín |
VÝSLEDKY | |
1.kolo 13.8.2017 | Slavoj Boleráz - OK Častkovce 2:0 (1:0) |
góly: | 44´- Jozef Polák, 87´- Pavol Mackovčín |
žk: | - |
zostava: | Michal Hrivňák - Maroš Hutár, Radovan Klačo, Pavol Mackovčín (K), Martin Blaško, Miroslav Daniš (59´- Marián Červenka), Michal Németh, Erik Guoth (82´- Ján Lošonský), Tomáš Bagi, Peter Líška (89´- Patrik Židek), Jozef Polák |
2.kolo 20.8.2017 | MFK Nová Dubnica - Slavoj Boleráz 1:2 (1:0) |
góly: | 64´- Martin Lalík, 87´- Radovan Klačo |
žk: | 36´- Tomáš Bagi, 63´- Radovan Klačo |
zostava: | Michal Hrivňák - Radovan Klačo, Pavol Mackovčín (K), Martin Blaško (86´- Patrik Židek), Michal Németh, Erik Guoth (70´- Maroš Hutár), Ján Lošonský (82´- Marián Červenka), Tomáš Bagi, Peter Líška, Martin Lalík, Jozef Polák (81´- Miroslav Daniš) |
3.kolo 27.8.2017 | Slavoj Boleráz - Dynamo Malženice 1:1 (1:0) |
gól: | 34´- Radovan Klačo |
žk: | 17´- Maroš Hutár, 30´- Martin Blaško, 52´- Tomáš Bagi, 60´- Pavol Mackovčín, 65´- Erik Guoth |
čk: | 90´- Maroš Hutár (po druhej žk) |
zostava: | Michal Hrivňák - Radovan Klačo, Pavol Mackovčín (K), Martin Blaško, Miroslav Daniš (63´- Michal Németh), Erik Guoth, Maroš Hutár, Ján Lošonský, Tomáš Bagi, Peter Líška, Martin Lalík |
4.kolo 3.9.2017 | OŠK Trenčianske Stankovce - Slavoj Boleráz 2:1 (0:0) |
gól: | 61´- Jozef Polák |
žk: | 29´- Radovan Klačo |
zostava: | Michal Hrivňák - Radovan Klačo, Pavol Mackovčín (K), Patrik Židek (46´- Martin Blaško), Miroslav Daniš, Erik Guoth, Jozef Polák, Peter Daniš (63´- Marián Červenka), Tomáš Bagi, Peter Líška, Martin Lalík |
5.kolo 10.9.2017 | Slavoj Boleráz - ŠK BLAVA 1928 Jaslovské Bohunice 1:2 (1:0) |
gól: | 36´- Pavol Mackovčín |
zostava: | Michal Hrivňák - Pavol Mackovčín (K), Martin Blaško, Miroslav Daniš, Marián Červenka (67´- Erik Guoth), Jozef Polák, Peter Daniš, Tomáš Bagi, Peter Líška, Martin Lalík, Maroš Hutár |
7.kolo 1.11.2017 | MŠK Slovan Trenčianske Teplice - TJ Slavoj Boleráz 0:5 (0:2) |
góly: | 34´- vlastný, 43´- Tomáš Bagi, 59´- Pavol Mackovčín, 67´- Tomáš Bagi, 81´- Erik Guoth |
žk: | - |
zostava: | Tomáš Vahalík - Pavol Mackovčín (K), Martin Blaško, Ján Lošonský (70´- Marián Červenka), Miroslav Daniš, Tomáš Bagi, Jozef Polák, Maroš Hutár, Radovan Klačo, Patrik Židek (63´- Erik Guoth) |
7.kolo 18.9.2016 | Slavoj Boleráz - MFK Nová Dubnica 1:3 (1:2) |
gól: | 40´- Martin Lalík |
žk: | 36´- Pavol Mackovčín, 65´- Martin Lalík, 75´- Radovan Klačo, 84´- Marcel Onder |
zostava: | Michal Hrivňák - Radovan Klačo, Pavol Mackovčín (K), Miroslav Daniš (67´- Ľubomír Železník), Martin Blaško, Róbert Humel, Ondrej Penciak (67´- Michal Mikinič), Marcel Onder, Martin Lalík, Peter Líška, Adam Kitta |
8.kolo 1.10.2017 | Slavoj Boleráz - TJ Družstevník Veľké Kostoľany 0:0 (0:0) |
góly: | - |
žk: | - |
zostava: | Michal Hrivňák - Pavol Mackovčín (K), Martin Blaško, Ján Lošonský (80´- Marek Daniš), Miroslav Daniš, Tomáš Bagi, Peter Líška, Martin Lalík, Maroš Hutár, Radovan Klačo, Peter Daniš |
9.kolo 8.10.2017 | TJ ISKRA Holíč - Slavoj Boleráz 0:2 (0:0) |
góly: | 50´- Erik Guoth, 90´- Radovan Klačo |
žk: | 53´- Erik Guoth, 76´- Peter Daniš |
zostava: | Michal Hrivňák - Pavol Mackovčín (K), Martin Blaško, Ján Lošonský, Miroslav Daniš, Tomáš Bagi, Peter Líška, Martin Lalík, Maroš Hutár, Radovan Klačo, Erik Guoth (73´- Peter Daniš) |
10.kolo 15.10.2017 | TJ Slavoj Boleráz - ŠK Slovan Šimonovany 3:1 (2:0) |
góly: | 15´- Erik Guoth, 28´- Ján Lošonský, 71´- Tomáš Bagi |
žk: | - |
zostava: | Michal Hrivňák - Pavol Mackovčín (K), Martin Blaško (89´- Marián Červenka), Ján Lošonský (90´- Peter Daniš), Miroslav Daniš (87´- Patrik Židek), Tomáš Bagi, Peter Líška, Martin Lalík, Maroš Hutár, Radovan Klačo, Erik Guoth (76´- Jozef Polák) |
11.kolo 21.10.2017 | Spartak Myjava - TJ Slavoj Boleráz 2:2 (2:2) |
góly: | 22´- Maroš Hutár, 25´- Tomáš Bagi |
žk: | 76´- Pavol Mackovčín |
zostava: | Michal Hrivňák (26´- Tomáš Vahalík) - Pavol Mackovčín (K), Martin Blaško, Ján Lošonský, Miroslav Daniš, Tomáš Bagi, Peter Líška, Martin Lalík (51´- Jozef Polák), Maroš Hutár, Radovan Klačo, Erik Guoth (85´- Patrik Židek) |
12.kolo 29.10.2017 | TJ Slavoj Boleráz - Tempo Partizánske 2:0 (0:0) |
góly: | 55´- Tomáš Bagi, 90´- Tomáš Bagi |
zostava: | Tomáš Vahalík - Pavol Mackovčín (K), Martin Blaško, Ján Lošonský (80´- Marián Červenka), Miroslav Daniš, Tomáš Bagi, Jozef Polák, Maroš Hutár, Radovan Klačo, Erik Guoth (79´- Patrik Židek) |
13.kolo 4.11.2017 | MŠK Vrbové - TJ Slavoj Boleráz 3:0 (3:0) |
góly: | - |
žk: | 23´- Pavol Mackovčín, 23´- Radovan Klačo, 24´- Jozef Polák, 43´- Maroš Hutár, 90´- Erik Guoth |
zostava: | Tomáš Vahalík - Pavol Mackovčín (K), Martin Blaško, Ján Lošonský, Peter Daniš (61´- Marián Červenka), Miroslav Daniš (72´- Peter Líška), Tomáš Bagi, Jozef Polák, Maroš Hutár, Radovan Klačo, Patrik Židek (28´- Erik Guoth) |
14.kolo 12.11.2017 | TJ Slavoj Boleráz - TJ Partizán Prečín 3:2 (2:0) |
góly: | 9´- Erik Guoth, 10´- Erik Guoth, 57´- Ján Lošonský |
žk: | - |
zostava: | Tomáš Vahalík - Pavol Mackovčín (K), Martin Blaško (68´- Peter Daniš), Ján Lošonský, Miroslav Daniš, Peter Líška (77´- Marián Červenka), Tomáš Bagi, Jozef Polák, Maroš Hutár, Radovan Klačo, Erik Guoth (73´- Marek Daniš) |
15.kolo 17.11.2011 | FC Slovan Hlohovec - TJ Slavoj Boleráz 1:0 (1:0) |
góly: | - |
žk: | 22´- Pavol Mackovčín, 77´- Erik Guoth, 90´- Martin Blaško |
čk: | 22´- Pavol Mackovčín |
zostava: | Tomáš Vahalík - Pavol Mackovčín (K), Martin Blaško, Peter Daniš, Ján Lošonský, Miroslav Daniš, Marián Červenka, Tomáš Bagi, Jozef Polák, Erik Guoth, Marek Daniš |
16.kolo 77.3.2018 | OK Častkovce - TJ Slavoj Boleráz 0:0 (0:0) |
gól: | - |
žk: | 25´- Tomáš Bagi, 33´- Martin Blaško, 77´- Ján Lošonský |
zostava: | Michal Hrivňák - Martin Blaško, Ján Lošonský (87´- Marek Daniš), Miroslav Daniš, Tomáš Bagi, Erik Guoth, Jaroslav Daniš, Maroš Hutár, Miljan Milinković, Radovan Klačo, Peter Líška (90´- Tomáš Vahalík) |
17.kolo 1.5.2018 | TJ Slavoj Boleráz - MFK Nová Dubnica 3:0 kontumačne |
góly: | - |
žk: | - |
zostava: | - |
poznámka: | Nová Dubnica nepricestovala. Neskôr sa zo súťaže odhlásila a všetky jej zápasy sa anulovali. |
18.kolo 24.3.2018 | OFK Dynamo Malženice - TJ Slavoj Boleráz 2:0 (2:0) |
góly: | - |
žk: | 76´- Radovan Klačo |
zostava: | Michal Hrivňák - Martin Blaško, Ján Lošonský, Miroslav Daniš, Tomáš Bagi, Erik Guoth, Jaroslav Daniš (78´- Peter Daniš), Maroš Hutár, Miljan Milinković, Radovan Klačo, Peter Líška |
19.kolo 1.4.2018 | TJ Slavoj Boleráz - OŠK Trenčianske Stankovce 4:0 (2:0) |
góly: | 41´- Tomáš Bagi, 43´- Erik Guoth, 70´- Erik Guoth, 90´- Radovan Klačo |
žk: | 50´- Peter Daniš, 63´- Erik Guoth |
zostava: | Michal Hrivňák - Martin Blaško, Ján Lošonský, Miroslav Daniš, Tomáš Bagi, Erik Guoth (71´- Jaroslav Daniš), Peter Daniš, Maroš Hutár, Miljan Milinković (78´- Marek Daniš), Radovan Klačo, Peter Líška (83´- Tomáš Vahalík) |
20.kolo 7.4.2018 | ŠK BLAVA 1928 Jaslovské Bohunice - Slavoj Boleráz 1:1 (0:0) |
gól: | 58´- Marek Daniš |
žk: | 59´- Radovan Klačo, 84´- Ján Lošonský, 89´- Miroslav Daniš |
zostava: | Tomáš Vahalík - Martin Blaško, Ján Lošonský, Miroslav Daniš, Tomáš Bagi, Peter Daniš, Maroš Hutár, Miljan Milinković, Marek Daniš (80´- Filip Sivák), Radovan Klačo, Peter Líška (73´- Jaroslav Daniš) |
21.kolo 15.4.2018 | TJ Partizán Domaniža - Slavoj Boleráz 2:0 (2:0) |
góly: | - |
žk: | 12´- Maroš Hutár, 62´- Marek Daniš, 65´- Ján Lošonský |
zostava: | Tomáš Vahalík - Martin Blaško, Ján Lošonský, Miroslav Daniš, Tomáš Bagi, Peter Daniš, Maroš Hutár, Miljan Milinković, Marek Daniš (72´- Filip Sivák), Erik Guoth, Peter Líška |
22.kolo 22.4.2018 | TJ Slavoj Boleráz - voľno |
gól: | - |
žk: | - |
zostava: | - |
poznámka: | Mali sme hrať s Tr. Teplicami, ktoré sa po jeseni odhlásili. Výsledky s ňou sa anulovali. |
23.kolo 28.4.2018 | TJ Družstevník Veľké Kostoľany - TJ Slavoj Boleráz 0:2 (0:1) |
góly: | 35´- Radovan Klačo, 62´- Martin Blaško |
žk: | 40´- Radovan Klačo, 74´- Peter Líška |
zostava: | Michal Hrivňák - Martin Blaško, Jaroslav Daniš (68´- Ján Lošonský), Miroslav Daniš, Tomáš Bagi, Peter Daniš, Maroš Hutár, Miljan Milinković, Radovan Klačo, Erik Guoth (83´- Marek Daniš), Peter Líška |
24.kolo 6.5.2018 | TJ Slavoj Boleráz - TJ ISKRA Holíč 2:2 (0:0) |
góly: | 64´- Erik Guoth, 83´- Tomáš Bagi |
žk: | - |
zostava: | Michal Hrivňák - Martin Blaško, Jaroslav Daniš, Ján Lošonský, Tomáš Bagi, Peter Daniš (75´- Filip Sivák), Maroš Hutár, Miljan Milinković, Radovan Klačo, Erik Guoth, Peter Líška |
25.kolo 13.5.2018 | ŠK Slovan Šimonovany - TJ Slavoj Boleráz 5:3 (3:2) |
góly: | 24´- Peter Líška, 35´- Peter Líška, 73´- Peter Líška |
žk: | 17´- Erik Guoth, 90´- Radovan Klačo |
zostava: | Michal Hrivňák - Martin Blaško, Jaroslav Daniš, Ján Lošonský, Tomáš Bagi, Filip Sivák (86´- Tomáš Vahalík), Maroš Hutár, Marek Daniš, Radovan Klačo (K), Erik Guoth, Peter Líška |
26.kolo 20.5.2018 | TJ Slavoj Boleráz - Spartak Myjava 0:0 (0:0) |
góly: | - |
žk: | 34´- Marek Daniš |
zostava: | Michal Hrivňák (27´- Tomáš Vahalík) - Martin Blaško, Jaroslav Daniš, Ján Lošonský, Tomáš Bagi, Filip Sivák (90´- Miroslav Daniš), Maroš Hutár, Marek Daniš, Radovan Klačo (K) (60´- Peter Daniš), Erik Guoth, Peter Líška |
27.kolo 26.5.2018 |
FK Tempo Partizánske - TJ Slavoj Boleráz 3:0 (2:0) |
góly: | - |
žk: | - |
zostava: | Tomáš Vahalík - Martin Blaško, Jaroslav Daniš, Ján Lošonský, Tomáš Bagi, Peter Daniš (46´- Miroslav Daniš), Maroš Hutár, Marek Daniš, Erik Guoth, Peter Líška, Miljan Milinković |
28.kolo 3.6.2018 |
TJ Slavoj Boleráz - MFK Vrbové 0:2 (0:2) |
góly: | - |
žk: | 34´- Miroslav Daniš |
zostava: | Tomáš Vahalík - Martin Blaško, Jaroslav Daniš, Ján Lošonský, Tomáš Bagi, Peter Daniš (81´- Radovan Klačo), Miroslav Daniš, Maroš Hutár, Erik Guoth (81´- Marek Daniš), Peter Líška, Miljan Milinković |
29.kolo 10.6.2018 |
TJ Partizán Prečín - TJ Slavoj Boleráz 2:2 (1:0) |
góly: | 48´- Jozef Polák, 67´- Miroslav Daniš |
žk: | 75´- Miljan Milinković |
zostava: | Tomáš Vahalík - Ján Lošonský, Tomáš Bagi, Peter Daniš, Miroslav Daniš, Marek Daniš, Peter Líška, Miljan Milinković, Jozef Polák (86´- Rudolf Nádaský), Filip Sivák, Roman Vavro |
30.kolo 16.6.2018 |
TJ Slavoj Boleráz - FC Slovan Hlohovec 5:2 (1:0) |
góly | 9´- Erik Guoth, 53´- Marek Daniš, 60´- Peter Líška, 70´- Tomáš Bagi, 88´- Peter Líška |
žk: | 13´- Tomáš Vahalík, 54´- Marek Daniš |
zostava: | Tomáš Vahalík - Ján Lošonský, Tomáš Bagi, Peter Daniš, Miroslav Daniš, Marek Daniš, Peter Líška, Miljan Milinković, Jozef Polák, Filip Sivák (85´- Rudolf Nádaský), Erik Guoth |
Malženice postúpili do III.ligy. Nová Dubnica a Trenčianske Teplice počas sezóny odstúpili. Zo súťaže ďalej vypadli Veľké Kostoľany a Holíč.
Do súťaže postúpili z V.ligy Západ Trebatice a z V.ligy Sever Lehota pod Vtáčnikom. Z III. ligy vypadli Bánovce nad Bebravou a Prievidza.