Prípravka

19.kolo: Proti poslednému mužstvu nám nestačila svetelná tabuľa

19.kolo: prípravka: 18.máj.2019 (sobota) o 10:30 hod: TJ Slavoj Boleráz - TJ Sokol Trstín/Bíňovce  34:0 (18:0) góly: Martin Hlavatý-4, Teodor Urban-8, Matúš Buchan-4, Matúš Cehlárik, Alex Antošík-5, Peter Hlavačka-2, Sebastián Daniš-5, Jakub Bublinec-2, Peter Petranský-3 žk: - zostava:...

17.kolo: Z Dolnej Krupej si vezieme vysoké víťazstvo

17.kolo: prípravka: 4.máj.2019 (sobota) o 10:30 hod: OŠK Dolná Krupá - TJ Slavoj Boleráz  0:12 (0:8) góly: 3´- Teodor Urban, 8´- Teodor Urban, 9´- Alex Antošík, 9´- Teodor Urban, 12´- Andrej Lopatka, 18´- Peter Hlavačka, 20´- Martin Hlavatý, 23´- Jakub Palšovič, 30´- Teodor Urban, 35´- Teodor...

Predprípravka prehrala v Dolnej Krupej

predprípravka 1.5.2019 (streda) o 17:00 hod.: OŠK Dolná Krupá - TJ Slavoj Boleráz   4:1 (2:1) zostava: Lukáš Malovec - Filip Herman, Samuel Nemček, Filip Kolesík, Artur Chovanec, Filip Klementovič, Alex Královič, Max Královič, Gregor Jurkovič, Dušan Jurkovič, Laura Vitálišová, Markus...

16.kolo: Víťazstvom vo Zvončíne sme sa dostali na prvé miesto

16.kolo: prípravka: 27.apríl.2019 (sobota) o 10:30 hod: FC Agropo Zvončín - TJ Slavoj Boleráz  0:3 (0:1) góly: 13´- Teodor Urban, 26´- Tomáš Fajtl, 50´- Alex Antošík žk: - zostava: Kristián Lančarič - Jakub Palšovič, Sebastián Daniš, Alex Antošík, Teodor Urban, Tomáš Fajtl, Matúš Vlkovič (K),...

15.kolo: V susedskom derby sme porazili Smolenice

15.kolo: prípravka: 20.apríl.2019 (sobota) o 10:30 hod: TJ Slavoj Boleráz - OŠK Smolenice  5:0 (4:0) góly: 1´- Peter Hlavačka, 17´- Alex Antošík, 18´- Matúš Cehlárik, 22´- Eduard Krištofík, 45´- Teodor Urban žk: - zostava: Kristián Lančarič - Eduard Krištofík, Jakub Palšovič, Sebastián Daniš,...

14.kolo: Z Dolných Orešian víťazne, domácich sme prestrieľali

14.kolo: prípravka: 13.apríl.2019 (sobota) o 10:30 hod: FK Sokol Dolné Orešany - TJ Slavoj Boleráz  1:15 (1:5) góly: 9´- Martin Hlavatý, 13´- vlastný, 15´- Marek Drobný, 18´- Matúš Vlkovič, 22´- Alex Antošík, 26´- Marek Drobný, 28´- Matúš Buchan, 30´- Marek Drobný, 31´- Peter Petranský, 35´-...

13.kolo: Doma sme nezvládli zápas s J.Bohunicami

13.kolo: prípravka: 7.apríl.2019 (nedeľa) o 11:00 hod: TJ Slavoj Boleráz - ŠK BLAVA 1928 Jaslovské Bohunice  0:4 (0:1) góly: - žk: - zostava: Kristián Lančarič - Eduard Krištofík, Jakub Palšovič, Sebastián Daniš, Alex Antošík, Teodor Urban, Martin Hlavatý, Peter Petranský, Matúš Vlkovič (K),...

12.kolo: Do jarnej časti sme vstúpili víťazstvom v Zelenči

12.kolo: prípravka: 30.marec.2018 (sobota) o 13:00 hod: ŠK Slávia Zeleneč "B" - TJ Slavoj Boleráz  0:6 (0:2) góly: 10´- Marek Drobný, 16´- Teodor Urban, 27´- Teodor Urban, 30´- Alex Antošík, 48´- Teodor Urban, 50´- Marek Drobný (11 m) žk: - zostava: Kristián Lančarič - Eduard Krištofík, Jakub...

Predprípravka a prípravka v príprave

Predprípravka prípravný zápas 20.3.2019 (streda) o 17:30 hod.: TJ Slavoj Boleráz - OŠK Dolná Krupá     0:5 (0:4) zostava: Adam Daniš - Laura Vitálišová, Marcus Hubinský, Gregor Jurkovič, Dušan Jurkovič, Alex Královič, Max Královič, Artur Chovanec, Samuel Nemček, Filip Kolesík, Adrián...

Prípravka zvíťazila na halovom turnaji v Hrnčiarovciach

Dňa 3. februára (nedeľa) sa prípravka zúčastnila na halovom turnaji v Hrnčiarovciach na Memoriály Štefana Hodulíka. Na turnaji okrem našich boli organizujúce Smolenice, Bučany, Trakovice, Zvončín a Unín.  Naši do turnaja vstupovali víťazstvom nad Zvončínom 4:0. Ale v ďalších zápasoch...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>