1.kolo: V dohrávke sme neuspeli s Modrankou

TJ Slavoj Boleráz "B" - ŠK Modranka   0:2 (0:1)

góly: -

žk: 38´- Patrik Hrivňák

zostava: Lukáš Vaško - Erik Kurinec, Martin Hlavatý (63´- Marek Daniš), Peter Daniš (K),  Muhammed Bajo,  Patrik Hrivňák, Jozef Vittek (46´- Branislav Lehuta), Martin Vavro, Erik Drozda (75´- Dušan Mikulka), Matej Mišo (46´- Patrik Židek), Marián Puschenreiter

Vo vyrovnanom zápase sme ťahali za kratší koniec. Mohli sme sa ujať vedenia, Bajovi sa ocitla prázdna brána, ale vo vnútri pätky netrafil ideálne. Hostia nás potrestali po zbytočnej strate lopty. Na jej konci bol Rakický. Na konci polčasu mal opäť gól na vyrovnanie Bajo, keď po chybnej rozohrávke brankára sa ocitol sám na šestnástke, ale minul bránu.

Druhý polčas sme boli aktívnejší a viackrát sme sa dostali do sľubných príležitostí. Gól však padol na opačnej strane, keď sme v 78´minúte inkasovali - 0:2.