1.kolo: V dramatickom závere sme vyhrali s Dolnými Orešanmi

TJ Slavoj Boleráz "B" - FK Sokol Dolné Orešany  3:2 (1:0)

góly: 27´- vlastný, 54´- Marek Daniš, 90´- Marek Daniš

žk: 75´- Jozef Daniš

čk: -

zostava: Lukáš Vaško - Marek Daniš, Jaroslav Daniš (K), Jakub Buchan (54´- Marek Prochádzka), Jozef Daniš, Martin Vavro, Roman Vavro (60´- Filip Lančarič), Tomáš Lopatka, Peter Zajíček, Jakub Peško, Erik Kurinec

V prvom polčase sme mali prevahu a vypracovali sme si viacero šancí. Gólom však skončila prihrávka Jaroslava Daniša, ktorú si Kamenický zrazil do vlastnej siete.

Druhý polčas sme neboli až tak aktívny a hosťom sme pri bránení nechali viac voľného priestoru. To sa nám vypomstilo a v 49´minúte vyrovnal hosťujúci Kamenický. Potom mal veľkú šancu Marek Daniš po centri Martina Vavru, ale trafil iba do brankára. V 54´minúte rýchlejšie potiahol akciu Jozef Daniš, prihrávkou našiel Jaroslava Daniša, a ten v rozhodenej obrane hostí naservíroval Marekovi Danišovi, ktorý poslal naše mužstvo opäť do vedenia. Hru sme držali pevne v rukách a súpera sme do šancí nepúšťali. V 84´minúte prišiel trest, keď sa Zajíček na šestnástke pošmykol na lopte. To využil hosťujúci Šimonovič a samostatný nájazd premenil 2:2. V závere sa dostal do šance Kurinec, ale brankár ho vychytal. Rozuzlenie prišlo v 92´minúte po rohovom kope Prochádzku. Centrujúcu loptu do pätky hostia odvrátili na Zajíčka. Ten ju opäť vrátil hlavou do pätky a v trme-vrme sa najlepšie zorientoval Marek Daniš a rozhodol, že tri body zostanú doma.