10.kolo: Po víťazstve v Košolnej sme sa odpútali z dna tabuľky

FK Sparta Košolná - TJ Slavoj Boleráz "B"    1:2 (1:0)

góly: 83´- Martin Daniš, 85´- Martin Daniš

žk:  68´- Patrik Židek

čk: -

zostava: Štefan Kormúth - Martin Daniš (88´- Marcel Puschenreiter), Peter Daniš, Michal Tanáč, Martin Hlavatý, Daniel Krajčovič, Marek Daniš, Dušan Mikulka (66´- Marek Dekan), Jozef Vittek, Erik Kurinec, Patrik Židek

V úvode zápasu sme sa dostali do dvoch výborných šancí. Najprv Dušan Mikulka sám v pätke trafil domáceho brankára. O niečo neskôr po rohovom kope mieril Marek Daniš nad bránu. Domáci taktiež mali niekoľko výborných príležitostí, podržal nás však brankár Kormúth. V nadstavenom čase prvého polčasu sme inkasovali. Kurinec neodvrátil loptu dostatočne a domáci Chudjak zo šestnástky otvoril skóre.

Po zmene strán pokračoval vyrovnaný zápas. V závere sme po šatndartke vyrovnali. Židek poslal loptu na zadnú tyč, Marek Daniš ju vrátil na prednú, kde si nabehol úplne nekrytý Martin Daniš a hlavou skóroval. Ten istý hráč o dve minúty dokonal obrat, keď zareagoval na dlhú loptu za obranu 1:2.