17.kolo: Dobre rozbehnutý zápas s Bielym Kostolom sme prehrali

TJ Slavoj Boleráz "B" - FK Biely Kostol    2:3 (2:2)

góly: 5´- Martin Daniš, 9´- Marek Prochádzka

žk:  60´- Tomáš Mažgút

čk: -

zostava: Štefan Kormúth - Peter Petranský (85´- Daniel Krajčovič), Erik Kurinec, Peter Daniš, Marián Puschenreiter, Tomáš Mažgút (62´- Jozef Vittek), Kristián Vangel, Miroslav Daniš (K), Marek Prochádzka (62´- Martin Hlavatý/ 85´- Dušan Mikulka), Martin Vavro (39´- Branislav Lehuta), Martin Daniš

Lepší začiatok sme si nemohli ani predstavovať. V 5´minúte sa presadil zo šestnástky strelou Martin Daniš. O štyri minúty neskôr aj za pomoci teču strela Mareka Prochádzku skončila v bráne. Mali sme hru pevne v rukách a hostia pôsobili zakríknuto. O chvíľu nato sa po ľavej strane dostal do úniku Mažgút, ale trafil iba do brankára, ktorému lopta vypadla, ale nikto tam z našich nebol, aby dorazil. Veľkú šancu mal aj Kristián Vangel, ktorému stál v ceste už len hosťujúci brankár. Potom nevieme čo sa stalo, z našej hry sa vytratil pohyb. Hostia to využili. V 36´minúte prišla centrovaná lopta do šestnástky na hosťujúceho Trubača, ktorého neudržal Petranský a bolo 2:1. Už sa zdalo, že do kabín pôjdeme s jednogólovým náskokom, ale v nadstavenom čase prvého polčasu prišiel nákop do šestnástky, kde Peter Daniš loptu neodhlavičkoval do bezpečia, následne nedorozumenie s našim brankárom využil na vyrovnávajúci gól Hoblík.

V druhom polčase sa do sľubnej šance dostával Martin Daniš. Na hranici šestnástky ho fauloval hosťujúci Stacho, začo mu rozhodca udelil iba žltú kartu. S priamym kopom následne zle naložil Vangel. V jarnej časti sa nám lepí smola na päty. To sa potvrdilo v 63´minúte, kedy Erik Kurinec zaváhal s odkopnutím lopty. Hosťujúci Trubač to využil a strelil víťazný gól. My sme už nedokázali s výsledkom nič spraviť, a preto máme čo doháňať v ďalších zápasoch.