19.kolo: Nepriaznivú sériu sme prelomili doma s Voderadmi

19.kolo

30. apríl 2023 (nedeľa) o 14:00 hod.

TJ Slavoj Boleráz "B" - FK Voderady   5:2 (2:2)

góly: 20´- Martin Daniš, 41´- Martin Vavro, 54´- Martin Daniš, 65´- Marek Daniš, 75´- Jaroslav Daniš

žk: 76´- Jaroslav Daniš, 83´- Michal Tanáč

čk: -

zostava: Lukáš Vaško - Jakub Peško, Peter Zajíček, Peter Daniš, Michal Tanáč, Martin Vavro, Marek Prochádzka, Jaroslav Daniš, Branislav Lehuta (44´- Roman Vavro), Marek Daniš (82´- Daniel Krajčovič), Martin Daniš (79´- Dušan Mikulka)

Ani domáci zápas sme nezačali ideálne a hostia sa ujali na začiatku zápasu vedenia. Vyrovnávajúci gól prišiel v 20´minúte, keď po narážačke sa do vnútra šestnástky dostal Tanáč, ktorý naservíroval loptu Martinovi Danišovi do prázdnej brány. Ujať vedenia sme sa mohli po centri Mareka Daniša na vzdialenú tyč. Martin Daniš hlavou minul bránu. O pár minút sa šanca zopakovala v opačnom garde. Tentokrát Marek Daniš v čistej šance prestrelil bránu. Za nepremenené šance sme pykali a hostia udreli aj po druhýkrát. Tentokrát skórovali po nedorozumení nášho brankára so stopérom. Do šatní sme nakonie išli za nerozhodného stavu. O vyrovnanie sa postaral Martin Vavro, keď spoza šestnástky strelou preloboval brankára.

Druhý polčas sme už boli efektívnejší ako hostia. Do vedenia sme sa dostali zásluhou Martina Daniša. Neskôr pridal gól hlavou Marek Daniš a na 5:2 zvýšil Jaroslav Daniš. Šancí v druhom polčase bolo ešte viacero na oboch stranách.

V závere prvého polčasu musel predčasne striedať Lehuta, keď prišlo k stretu so súperom. Ako sa neskôr ukázalo, má zlomené rebro a bude minimálne mesiac pauzovať. Braňovi prajeme skoré uzdravenie.