3.kolo: Muži B doma podľahli Suchej nad Parnou

TJ Slavoj Boleráz "B" - TJ Vinohradník Suchá nad Parnou   1:2 (0:2)

gól: 66´- Peter Daniš

žk: -

zostava: Lukáš Vaško (K) - Erik Kurinec, Tomáš Mažgút, Marek Daniš, Patrik Židek, Peter Daniš, Martin Vavro,  Branislav Lehuta (88´- Dušan Mikulka), Martin Hlavatý, Martin Daniš (87´- Marek Dekan), Marián Puschenreiter

Zápas sme nezačali ideálne. Po našej chybe v rozohrávke sme hosťom darovali loptu, čo využili a Slovák z uhla skóroval. O pár minút neskôr vynikol hosťujúci brankár, keď zneškodnil dobre mierenú hlavičku od Petra Daniša. Hostia nás trestali aj po druhýkrát. Tentokrát zaváhal náš brankár, keď oneskorene vybiehal. Skončilo to pokutovým kopom, ktorý Lastovička premenil. Aj po našej štandartke horelo pred hosťujúcou bránou, ale Martin Daniš nemieril presne. Mali sme viacero streleckých pokusov. Ale chýbala razancia, presnosť a určitá kvalita.

Po zmene strán sme opäť hosťom darovali pokutový kop po chybnej rozohrávke. Tentokrát ju Vaško zneškodnil. V 66´minúte sme sa dočkali po hlavičke Petra Daniša 1:2. Na brankára sa rútil aj Lehuta, ale zlyhal v zakončení. Veľkú príležitosť mal aj Mažgút, ale z piatych metrov prestrelil. V závere mal veľkú príležitosť Hlavatý, keď dostal loptu na pätku a úplne nepokrytý nevyriešil šancu dobre. V závere sme si pýtali pokutový kop po ruke v hosťujúcej šestnástke, ale hlavný arbiter nám nedoprial. Napriek prevahe nad súperom sme ťahali za kratší koniec.