3.kolo: Muži s prvým víťazstvom, vyhrali v Imeli

3.kolo: Muži s prvým víťazstvom, vyhrali v Imeli

1.kolo 

7. august 2022 (nedeľa) o 17:00 hod.

FC Pata - TJ Slavoj Boleráz "A"  2:2 (2:1)

góly: 38´- Peter Líška, 73´- Daniel Martinka

žk: -

zostava: -

 

2.kolo 

13. august 2022 (sobota) o 17:00 hod.

TJ Slavoj Boleráz "A" - FC Vion Zlaté Moravce "B"  1:1 (0:1)

góly: 48´- Daniel Martinka

žk: 58´- Peter Brestovanský, 87´- Filip Tomovič

zostava: -

 

3.kolo 

20. august 2022 (sobota) o 17:00 hod.

TJ Imeľ - TJ Slavoj Boleráz "A"  2:4 (1:2)

góly: 3´- Daniel Martinka, 21´- Daniel Martinka, 62´- Kristián Vangel, 87´- Marek Planeta

žk: 58´- Peter Brestovanský, 59´- Andrej Jedlička, 59´- Filip Tomovič

zostava: -

 

   ---

  Tabuľka po 3.kole                
1
  3 2 1 0 9:2 7 +4
2
  3 2 1 0 8:5 7 +1
3
  3 2 0 1 8:2 6 +3
4
  3 2 0 1 7:2 6 +3
5
  3 2 0 1 5:4 6 0
6
  3 2 0 1 7:4 6 +3
7
TJ Slavoj Boleráz "A"                                       3
    1 2 0 7:5 5 +2
8
  3 1 2 0 5:4 5 -1
9
  3 1 1 1 4:4 4 -2
10
  3 1 1 1 5:3 4 -2
11
  3 1 1 1 7:5 4 +1
12
  3 1 0 2 4:6 3 -3
13
  3 0 1 2 3:6 1 -5
14
  3 0 1 2 2:6 1 -2
15
  3 0 1 2 2:9 1 -2
16
  3 0 0 3 0:16 0 -6

 

 
 
Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
K
+/-
FP
1 ŠK VEGUM Dolné Vestenice 1 1 0 0 4:2 3 16 0 0
2 MFC SPARTAK Bánovce nad Bebravou 1 1 0 0 4:2 3 15 0 0
3 MFK Vrbové 1 1 0 0 2:0 3 14 3 0
4 OFK Trebatice 1 1 0 0 1:0 3 13 0 0
5 TJ Partizán Domaniža 1 0 1 0 2:2 1 12 -2 0
6 OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom 1 0 1 0 2:2 1 11 1 0
7 ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 1 0 1 0 1:1 1 10 -2 0
8 TJ Slavoj Boleráz 1 0 1 0 1:1 1 9 1 0
9 FK TEMPO Partizánske 0 0 0 0 0:0 0 8 0 8.2
10 OK Častkovce 0 0 0 0 0:0 0 7 0 0
11 TJ Partizán Prečín 0 0 0 0 0:0 0 6 0 0
12 TJ Spartak Kvašov 0 0 0 0 0:0 0 5 0 8.5
13 FC Baník Prievidza 1 0 0 1 0:1 0 4 0 0
14 FC Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 0 3 0 0
15 TJ NAFTA GBELY 1 0 0 1 2:4 0 2 0 0
16 OŠK Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 0 1 -3 0L
LISTINA STRELCOV
4 góly Daniel Martinka
1 gól Kristián Vangel
1 gól Marek Planeta
1 gól Peter Líška
ŽLTÉ KARTY
2 žk Peter Brestovanský
2 žk Filip Tomovič
1 žk Andrej Jedlička