4.kolo: Muži si odnášajú bod z Bieleho Kostola

FK Biely Kostol - TJ Slavoj Boleráz "B"   3:3 (1:0)

góly: 48´- Matej Mišo, 65´- Martin Hlavatý, 90´- Matej Mišo

žk: 34´- Matej Mišo, 44´- Martin Daniš

zostava: Lukáš Vaško (K) - Erik Kurinec, Marek Daniš, Tomáš Mažgút (46´- Martin Hlavatý), Peter Daniš, Patrik Hrivňák, Muhammed Bajo (78´- Branislav Lehuta), Erik Drozda, Martin Vavro (87´- Dušan  Mikulka), Matej Mišo, Martin Daniš (46´- Patrik Židek)

V zápase v Bielom Kostole sme boli lepším mužstvom. V prvom polčase mal dve tutovky Bajo a raz sa rútil na bránu Matej Mišo. Nedali sme góly a domáci nás potrestali z ojedinelej akcii.

Druhý polčas sme pokračovali v aktívnej hre. V 48´minúte sa po rohovom kope presadil hlavou Matej Mišo. Z nášho tlaku však ťažili domáci. V 53´minúte stratil na polovici ihriska loptu Hrivňák a domáci rýchlou rozohrávkou sa dostali za obranu a samostatný nájazd premenili. Smdelo to ofsajdom, ale postranný rozhodca v druhom polčase už nemával, pretože si nedržal svoje postavenie. Opäť sa nám podarilo vyrovnať. Za obranu zbehol Drozda a spätnou prihrávkou našiel Hlavatého 2:2. Domáci opäť udreli z ničoho nič. Po strate lopty v strede ihriska nám dal gól opäť Mrva. Z nášho tlaku mohli domáci späčatiť svoje víťazstvo po brejkových situáciach. To sa nestalo. V závere mal gól na hlave Drozda, ale jeho hlavička nemala razanciu. V nadstavenom čase vyrovnal po štandartnej situácie hlavou Matej Mišo.