4.kolo: O víťazstve v Košolnej sme rozhodli v druhom polčase

Po dvoch remízach sme bodovali naplno v Košolnej. Príležitosť v bráne dostal len 16-ročný Dávid Lopašovský, ktorý si v zápase počínal profesionálne.

Prvý polčas sa hral prevažne na polovici domácich a dostávali sme domácu obranu pod tlak. Gólu sme sa dočkali až v 15´minúte po rohovom kope, keď úplne nekrytý Peško skóroval hlavou. Od pridania ďalších gólov nás brzdilo zlé zakončenie. Prišiel trest v podobe vyrovnávajúceho gólu, keď strelu tečoval pred brankárom domáci Bobok.

Druhý polčas sme začali aktívne. Už v 46´minúte strelou z diaľky napol sieť Jaroslav Daniš. V 70´minúte sa opäť presadil. Tentokrát hlavou po štandartnej situácii. V 75´minúte už bol trojgólový rozdiel, keď spätnú prihrávku Kollára zúžitkoval Roman Vavro. Kollárovi v zápase nebolo súdené. Po viacerých príležitostiach v závere zápasu trafil brvno. Domáci v závere skorigovali na konečných 2:4.

2.kolo

14. august 2022 (nedeľa) o 10:00 hod.

FK Biely Kostol - TJ Slavoj Boleráz "B"   3:3 (0:2)

góly: 24´- Marek Daniš, 42´- Martin Vavro, 49´- Marek Daniš

žk: 39´- Jozef Daniš, 39´- Martin Daniš, 84´- Erik Kurinec

čk: -

zostava: Lukáš Vaško - Erik Drozda, Martin Orihel, Peter Daniš, Tomáš Lopatka, Erik Kurinec, Jakub Buchan (81´- Martin Daniš), Martin Vavro, Marek Daniš, Jaroslav Daniš (K), Jozef Daniš

3.kolo

21. august 2022 (nedeľa) o 17:00 hod.

TJ Slavoj Boleráz "B" - TJ Družstevník Dechtice  1:1 (0:1)

gól: 75´- Marek Daniš (pk)

žk: 85´- Marek Daniš

čk: -

zostava: Lukáš Vaško - Peter Zajíček (64´- Marián Puschenreiter), Roman Vavro (56´- Filip Lančarič), Jakub Peško, Peter Daniš, Tomáš Lopatka, Jakub Buchan (46´-  Marek Prochádzka), Martin Vavro, Jaroslav Daniš (K), Marek Daniš, Jozef Daniš

4.kolo

28. august 2022 (nedeľa) o 17:00 hod.

FK Sparta Košolná - TJ Slavoj Boleráz "B"  2:4 (1:1)

góly: 15´- Jakub Peško, 46´- Jaroslav Daniš, 70´- Jaroslav Daniš, 75´- Roman Vavro