5.kolo: Muži s prvým víťazstvom v sezóne, porazili Dechtice

TJ Slavoj Boleráz "B" - TJ Družstevník Dechtice   2:1 (2:0)

góly: 26´- Patrik Hrivňák, 37´- Muhammed Bajo

žk: -

zostava: Lukáš Vaško (K) - Erik Kurinec, Marek Daniš, Martin Hlavatý (46´- Martin Daniš), Peter Daniš (46´- Tomáš Mažgút), Jaroslav Daniš, Muhammed Bajo, Patrik Židek, Patrik Hrivňák, Lukáš Vido (85´- Jozef Vittek), Martin Vavro

V prvom polčase sme plnili to, čo sme si povedali pred zápasom v kabíne a hostia sa ťažko presadzovali. Naopak nebezpečnejší sme boli my. Veľa šancí však končilo ofsajdom. V 26´minúte využil vybehnutie hosťujúceho brankára Hrivňák, keď ho strelou z vlastnej polovice prekonal. Brankár hostí nemal svoj deň. V 36´minúte zaváhal a fauloval unikajúceho Baja, začo videl červenú kartu. Z nariadeného priameho kopu spoza šestnástky vymietol Bajo šibenicu 2:0.

Do druhého polčasu sme nútene striedali Petra Daniša. Do hry sme však poslali Martina Daniša a Tomáža Mažgúta. Druhý polčas sa mal niesť v našej réžii, keďže sme hrali o jedného hráča viac. Nemali sme však pohyb, preto druhý polčas vypadal tragicky. Hostia hrali na brejky a jeden im vyšiel a znížili na 2:1. Veľkú príležitosť mal aj tréner A-mužstva Vido. Po rohovom kope sa dostal k odrazenej lopte, ale netrafil ideálne. V závere zápasu mohol spečatiť víťazstvo Bajo, ale svoj únik zakončil prudkou strelou do brankára. Mohli sme aj pykať, ale od inkasovaného gólu nás podržal brankár Vaško.