8.kolo: Neuznaný regulérny gól, vymyslená jedenástka, červená karta, aj to priniesol zápas v Smoleniciach

8.kolo

24. september 2023 (nedeľa) o 15:30 hod.

OŠK Smolenice - TJ Slavoj Boleráz "B"    4:2 (3:2)

góly: 7´- Marek Daniš, 16´- Marek Daniš

žk:  33´- Martin Vavro, 48´- Michal Tanáč, 81´- Martin Daniš

čk: 81´- Martin Daniš

zostava: Štefan Kormúth - Marián Puschenreiter, Martin Daniš, Peter Daniš, Michal Tanáč, Branislav Lehuta (88´- Marcel Puschenreiter), Martin Vavro, Tomáš Mažgút (88´- Marek Dekan), Muhammed Bajo, Martin Hlavatý (70´- Daniel Krajčovič), Marek Daniš (88´- Dušan Mikulka)

Zápas sa pre nás vyvíjal dobre. Po dvoch góloch Mareka Daniša sme viedli 0:2. Polčas sme však nezvládli a domáci výsledok otočili.

Druhý polčas sme boli smerom dopredu nebezpečnejší a snažili sme sa o vyrovnanie. To sa nám aj podarilo. V 80´minúte dorazil do siete loptu Peter Daniš. Ale proti bol hlavný arbiter, a to sa začali diať veci. Neuznaný regulérny gól. Následná rozhodcovská lopta vytiahnutá za šestnástku,..., pardón odhodená lopta na druhý pokus ešte ďalej, len aby sme neboli vo výhode. Následná červená karta pre Martina Daniša. O dve minúty neskôr vymyslený pokutový kop pre domácich.

Situáciu riešila aj komisia rozhodcov na svojom zasadnutí a dala nám za pravdu. Čo z toho. Domáci sa môžu tešiť aj z takéhoto víťazstva a nám zostalo posledné miesto.

Načo sa vlastne zápasy natáčajú cez Sport video?

Aby amatérske kluby robili reklamu pre ObFZ. Nenatočíš = pokuta, natočíš = trest a pokuta. Spravodlivosti sa človek nedočká. ObFZ si spravilo nástroj na pokuty.