Nový vietor do mužstva priniesla omladina z dorastu

muži B:

1. kolo

TJ Slavoj Boleráz "B" - FC Kátlovce    5:0 (2:0)

góly: 24´- Kamil Kralič, 29´- Martin Daniš, 61´- Marián Červenka, 66´- Kamil Kralič, 84´- Roman Vavro

žk: ---

zostava: Lukáš Vaško - Marek Daniš (K), Michal Hrebík, Patrik Židek, Martin Miškovič (53´- Viktor Šmidovič), Kamil Kralič (72´- Roman Vavro), Kristián Šige, Andrej Zvolenský, Marián Puschenreiter, Marián Červenka (77´- Filip Kormúth), Martin Daniš

Od začiatku sme boli lepší a dostávali sa do šancí. Už po štvrť hodine hry sme mohli ísť do vedenia, ale strelu Červenku z vnútra šestnástky zbytočne tečoval na brankovej čiare Martin Daniš a gól neplatil pre ofajd. Vytúženého gólu sme sa dočkali v 24´minúte. Po peknej kombinácii dvaja mladíci Červenka s Kraličom ukázali ako sa hrá futbal. V závere akcii našiel Červenka spätnou prihrávkou Kraliča a bolo 1:0. O päť minút neskôr prišiel ďalší pekný futbalový moment. Po kombinácii sa za obranu hostí dostal Kralič, ktorý sa neulakomil a nahral pred prázdnu bránku Martinovi Danišovi a bolo 2:0. Potom sme nepresnosťou v obrane ponúkli hosťom streliť kontaktný gól, ale na mieste stál brankár Vaško.

Druhý polčas bol zo strany hostí nervózny. I keď začiatok patril im, ale nedokázali sa dostať do zakončenia. Potom prišli opäť gólové strely Červenku a Kraliča a bolo 4:0. Jeden hosťujúci hráč to v 71´minúte nevydržal a vulgárnym správaním dostal po 2 žltých červenú a oslabil svoje mužstvo. V závere sme sa dokázali presadiť už len raz, keď na konci biliardovej akcii bol Roman Vavro a spečatil víťazstvo na 5:0.