1.kolo"B": Doma sme s prehľadom zvíťazili s Voderadmi

1.kolo

25. august 2019 (nedeľa) o 14:30 hod.

TJ Slavoj Boleráz "B" - FK Voderdy   5:1 (0:0)

góly: 42´- Michal Turoň, 52´- Petra Danková, 55´- Michal Turoň, 67´- Jakub Buchan, 68´- Petra Danková

žk: -

zostava: Tomáš Valášek - Andrej Lopatka, Lukáš Drobný, Matúš Buchan, Jakub Bublinec, Marek Drobný, Jakub Buchan (K), Jakub Palšovič, Alex Antošík, Teodor Urban, Tomáš Fajtl, David Puškáš, Sebastián Daniš, Jozef Tomík, Petra Danková, Michal Turoň

Pred zápasom mužov hralo aj naše žiacke "B"mužstvo. Prvý polčas bol obojstranne vyrovnaný, bez väčších gólových šancí.

Až po zmene strán sa to roztrhlo. Do útoku zavelil Turoň, dostal sa do úniku a prekonal osamoteného brankára hostí. O desať minút sa presadilo aj jediné dievča v zápase. Danková dostala prihrávku pred prázdnu bránu a bolo 2:0. Turoňovi futbal chutil a v 55´minúte sa postaral o náš tretí gól. Potom prišiel nešťastný moment pre nášho brankára, keď lopta pred ním skočila a odrazila sa do brány. Okrem tejto smolnej situácii Valášek chytal bez chybne a už hosťom nedovolil znížiť. Naopak na opačnej strane využil technické zručnosti Jakub Buchan a brankár hostí sa len prizeral. V závere stretnutia vybojovala jedenástku faulovaná Danková a sama ju aj úspešne premenila - 5:1.