12. kolo: Jarný vstup do súťaže nám vyšiel, porazili sme Kopánku

12. kolo

SFC Kopánka Trnava - TJ Slavoj Boleráz   2:4 (0:4)

góly: 6´- Šimon Adamec, 9´- vlastný, 13´- Simon Nedeliak, 14´- Jakub Buchan

zostava: Tomáš Valášek - Matúš Buchan, Simon Nedeliak, Jakub Buchan, Michal Turoň (K), Matúš Vlkovič, Tomáš Lopatka, Šimon Adamec, Andrej Lopatka, Michal Kučera, Tomáš Mažgút, Kristián Lančarič, Peter Hlavačka

Zápas, ktorý sa hral na Slávii, sme lepšie ani začať nemohli. V prvom polčase sme boli aktívnejší a nebezpečnejší. V 6´minúte potiahol loptu po ľavej strane Mažgút, a takou polostrelou/polocentrom poslal loptu do pätky. Domáci brankár to vyrazil pred seba, kde stál Adamec, ktorý upratal loptu do siete. O tri minúty nato sa presadil Buchan, ktorého prízemnú prihrávku si domáci zrazili do siete. O tretí gól sa nám postaral Nedeliak, ktorý pred brankárom zmenil smer lopty. Na 0:4 zvýšil Buchan. Piaty gól mal na kopačke Kučera, ale loptu si hodil priďaleko a brankár mu zakončenie zmaril.

V druhom polčase mal Kučera identickú šancu, ale taktiež neuspel. To už naši poľavili hlavne na dôraze, čo domáci využíli. Pri prvom góle nepokryl hráča Andrej Lopatka a pri druhom góle si ju do vlastnej stečoval Turoň. Ešte máme čo vylepšovať. Najbližšie sa stretneme v domácom prostredí proti lídrovi z Ružindola.